StodulkyStřešovice - Na začátku shrneme první dva zápasy jarní části sezóny. V prvním zápase proti týmu Řep Céčko povinně zvítězilo 2:0. Jednalo se o zápas mnoha neproměněných šancí. První gól vstřelil Kubíček po centru Syrového. Druhý přidal Vrba z rohového kopu zahrávaného Hřebejkem.

Radotin SCStřešovice - Nijak jinak než zápasem podzimu se nedalo nazvat předposlední utkání Céčka v podzimní části sezóny proti Radotínu B. Radotín měl o 2 body více, Céčku však zůstával k odehrání odložený zápas proti Lochkovu. Citelnou ztrátou byla absence trenéra Střešovic Zendulky, jehož povinnosti spadly na zaskakujícího Rotheho.

ModranyModřany - Utkání se hrálo na těžkém terénu, ze kterého by se s trochou hrnčířského talentu dala vyrobit kvalitní keramika. Toto blátíčko lépe vyhovovalo domácím. Střešovičtí hráči si první poločas teprve zvykali.

NebusiceNebušice - V nedělním odpoledni nastoupilo k zápasu 2. třídy na půdě Nebušic střešovické céčko s nebušickým béčkem. Do toho zápasu vstupovali střešovičtí hráči jako dosud neporažení, ale začátek zápasu tomu bohužel neodpovídal.

ChuchleStřešovice - Střešovickému céčku byla přidělena kabina č.1, ve které se tým inspiroval pokyny pro A-tým. První tři úrovně pokynů Basic, Advanced a Expert tým přeskočil jako samozřejmost a rozhodl se v zápase aplikovat mód Master. V základní sestavě debutoval Václav Mareček, který zakotvil na levém křídle. Jinak Střešovice nastoupili v obvyklé základní sestavě s velmi nabitou střídačkou.