FK Sparta Košíře - MC 4:1 (3:1)

Košíře - Do zápasu na hřišti Košíř šlo Céčko s 9 body po třech kolech, ale bez tradičních opor. Chyběli Kubíček, Gershon, Krychfalushiy, Rothe a dlouhodobě zraněný Těšínský. Naopak trenér Zendulka mohl počítat s navrátilcem Markem Pliskou, jehož let z New Yorku dne 11. záři se zdárně vyhnul všem mrakodrapům.

TJ SLAVOJ SUCHDOL – MC 1:3 (0:1)

Střešovice - Další mistrovské utkání se konalo na Suchdole, kam si střešovický celek přijel upevnit prozatimní první pozici v tabulce, což se nakonec povedlo a odvezl si tři body za vydřené vítězství.

MC – AFK SLIVENEC B 5:2 (2:1)

Střešovice - Druhý zápas již na domácím svatostánku čelil C tým rezervě Slivence. Po úvodním otevíracím gólu hostí hned z další akce odpověděl Krychfalushiy, když napřáhl zpoza velkého vápna a zakroutil míč k zadní tyči.

SPARTA KRČ – MC 0:3 (0:1)

Krč - V prvním zápase na hřišti Sparty Krč to vypadalo na hitparádu spálených tutovek, dokud Gerschon neprolomil smůlu našich útočníku přesnou trefou do pravého spodního rohu po šťastném propadnutí přízemním centru Vrby, ke kterému se v pozápasovém rozhovoru vyjádřil slovy:,, Přesně takhle jsem to zamýšlel. "

M'C' - Sokol Stodůlky B 10:1 (1:1)

StodulkyStřešovice - Na začátku shrneme první dva zápasy jarní části sezóny. V prvním zápase proti týmu Řep Céčko povinně zvítězilo 2:0. Jednalo se o zápas mnoha neproměněných šancí. První gól vstřelil Kubíček po centru Syrového. Druhý přidal Vrba z rohového kopu zahrávaného Hřebejkem.

• OC šestka