FK Řeporyje – MC 5:2 (2:2)

Řeporyje - Utkání bylo po domluvě místo na našem domácím hřišti odehráno na hřišti v Řeporyjích, bohužel nevlídné počasí, nebylo tím jediným nepříjemným, co nás to odpoledne potkalo. Rozhodčí o této změně nejspíš nevěděl, a tak se soudcovské píšťalky ujal domácí „lajk“.

 Zápas začal z naší strany v poměrně vysokém tempu a hned v úvodu Kubíček z hranice vápna nastřelil spojnici. Takřka totožná situace po odraženém míči, se stala v 7. min. kdy Lada vystřelil a jeho obvykle těžko chytatelná bomba nártem skončila pod břevnem – 0:1. Náš tlak dále pokračoval, tentokrát po faulu kopal v 18. min. Kubíček přímý volný kop. Ten sice přeletěl zeď, ale mířil do míst, kde se pohyboval domácí brankář, nicméně hustý déšť, možná nezkušenost, zapříčinily vyražení míče pouze před sebe, kde se dobře zorientoval dobíhající Hřebejk a v jednoduché situaci doklepl míč do sítě 0:2. Tímto však náš koncert skončil, po chybách a nezachycení balónů většinou ze středu hřiště přišlo rychlé vystřízlivění v podobě dvou gólů domácích v 32. a 34. min. a tak se šlo do poločasové přestávky za nerozhodného stavu 2:2.

Druhý poločas se nesl v duchu „my hrajeme oni dávají góly“. Ačkoliv jsme drželi balon po většinu času, soupeř nám udělil lekci z efektivity. Náš tlak povětšinou vyvinutý centry ze stran, nenacházel finální řešení situací, a naopak soupeř několika přihrávkami snadno překonal mezery v obraných řadách a trestal. Bylo tomu tak v 52., 67., a nakonec i 90. minutě.


Nelze tedy říct nic jiného než, že velmi dobře rozehraný zápas se ziskem tří bodů jsme ztratili svojí vinou a po vedení 0:2 si nechat dát pět gólů se opravdu neslučuje s tím, s čím jdeme vždy na hřiště – VYHRÁÁT!

Sestava: Dražil – Šírl (45’ Gerschon), Zuzák, D. Pliska, Vrba – Zrnič (70’ Brtník), Krejčí (50’ Krychfalushiy), M. Pliska, Lada – Hřebejk (81’ Jelínek), Kubíček

Střelci: 32’ Kloubek, 34’ Šimek, 52’, 90’ Martiška, 67’ Vodsloň - 7’ Lada, 18’ Hřebejk

Zendulka Martin

FANSHOP

Snapback

ČEPICE - SNAPBACK

600 Kč

Zakoupit

Silikonový náramek

Silikonový náramek

50 Kč

Zakoupit

Dres

DRES

750 Kč

Zakoupit

Brýle

Brýle

120 Kč

Zakoupit

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY