TJ Sokol Nebušice - MC 0:3 (0:0)

Nebušice - Nádherné babí léto nás tentokrát zaválo na hřiště tradičního soupeře do Nebušic. Utkání s tímto celkem mají vždy velký náboj a kvalitu.
Do zápasu jsme šli po dvou prohrách a množstvím inkasovaných gólech, a tak po radách našeho zkušeného trenéra šlo zejména o to vyvarovat se zbytečných chyb a soustředit se na výkon po celý zápas. První poločas byl ve znamení opatrnější hry z obou stran ve které „vyčníval“ zejména rozhodčí, který na náš vkus zasahoval do hry příliš často a razantně. Poločas byl tedy spíše po „prokecané hře“ 0:0.
Druhá půlka přinesla zasloužený úspěch v podobě tří gólů do sítě domácích a ani jednoho do té naší – nutno říct po několika fantastických zákrocích našeho brankáře Beera. V 50. min. po vybojovaném míči ve středu posunul Krychfalushiy kapitána Kubíčka do pravé strany, ten po zatažení naservíroval prudký centr do vápna, kde si na zadní tyči poradil dobíhající M. Pliska - 0:1. Druhý gól byl velmi podobný akorát si při něm vyměnili hráči své role, tentokrát v 56. min. ze strany centroval M. Pliska a balón si před bránou našel tryskem běžící Kubíček, který neváhal a propálil domácího brankáře - 0:2. Poté se hra zejména z naší strany trochu uklidnila. Ačkoliv jsme v hlavách měli ještě minulý zápas, kde jsme vedli o dva góly, ale nedokázali jej proměnit do vítězného konce. Pojistka přišla se štěstím v 71. min. po faulu vedle pokutového území, zahrával z levé strany Krychfalushiy přímý volný kop, z pozice takřka zkráceného rohu. Ovšem k překvapení všech necentroval, ale rovnou chytře vystřelil na bránu. Zaskočený gólman nohou nedosáhl na odskakující míč a tím pádem jsme vedli 0:3!
Utkání v Nebušících jsme zvládli zejména po taktické stránce, vyvarovali se chyb, dobře se doplňovali a z nacvičených tréninkových situací několikrát efektivně udeřili.
 
Sestava: Beer – D. Pliska (74’ Šírl), Zuzák, Gerschon, Vrba – M. Pliska, Krychfalushiy, Krejčí, Lada (52’ Rothe) – Hřebejk, Kubíček
Střelci: 50’ M. Pliska, 56’ Kubíček, 71’ Krychfalushiy
 
Radovan Vrba

FANSHOP

Snapback

ČEPICE - SNAPBACK

600 Kč

Zakoupit

Silikonový náramek

Silikonový náramek

50 Kč

Zakoupit

Dres

DRES

750 Kč

Zakoupit

Brýle

Brýle

120 Kč

Zakoupit

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY