SK Modřany - MC 0:3 (0:1)

Modřany - Další těžký souboj se soupeřem z horních pozic tabulky čekal muže C na hřišti Modřan, kdy všichni věděli, že to nebude snadný zápas. Proti nám bude stát velmi zkušený a silný tým, proti kterému jsme v minulých utkáních neměli štěstí a zápasy byly vždy hlavně o bojovnosti a fyzičce! Na utkání jsme se připravovali celý týden, kdy nám dodávalo sílu a chuť proti našemu soupeři zvítězit také to, že zde za svých mladých let bydlel a hrával jeden nejmenovaný střešovický trenér, od kterého se k nám dostávaly velice užitečné informace.

Zápas začal zlehka, kdy se oba dva týmy oťukávaly a pokoušely se vymyslet, jak na soupeře co nejlépe vyzrát, aby to skončilo vítězným pokřikem. Kombinace a následně dlouhé centry na rychlá křídla byla taktika, o kterou se pokoušely oba týmy a díky absenci rychlíka Dana Plisky se pomalejší, za to dravý obránci Rothe a Šírl pořádně zapotily. K tomu všemu jim pomáhali zkušení borci Zuzák a Gerschon. V předu, jako vždy, dominoval Roman Kubíček, který si po centrech za obranu dokázal vytvořit spoustu zajímavých akcí. Všechny však zastavilo stoperské duo domácích. Po všech střeleckých pokusech jak domácích, tak hostů, se otočila štěstěna na stranu Střešovic, kdy osamocený, lehce zmatený, Miloš Zrnič stál mezi třemi obránci ve vápně, přichází centr z pravé strany, výskok, hlava a gól! Ve 25 minutě vedou Střešovičtí 0:1, tím ovšem zápas nekončí. Domácí se se vstřelenou brankou nechtějí smířit a o to více začali tlačit a napadat. Vytvořili si spoustu šancí, některé byly až infarktové, pro hráče Střešovic naštěstí všechna skončila v zámezí a tím byl ukončen první poločas.

Začátek druhého poločasu začal tak, jak skončil ten první. Domácí se stále snažili držet tlak na naší půlce, ale nám se dařilo jim odolávat. Ba naopak, po nějaké době, jako bychom se probudili a začali konečně hrát náš fotbal, což se nám v prvním poločase moc nedařilo. Tomu všemu pomohl chytrý tah trenéra Zendulky, kdy do hřiště poslal hladového, technicky založeného, Marka Plisku. Hru se nám snažilo držet na zemi a hrát tak, jak jsme si to představovali. Střední záložníci dostávali balony a rozdávali je do stran a my začali pomalu, ale jistě přehrávat našeho soupeře. Dalším krokem k úspěšnému ukončení zápasu byl samostatný únik Kubíčka, který se konečně gólově prosadil a stav byl 0:2! Zápas pokračoval ve vysokém tempu a domácí si i přes naší snahu dokázali vytvořit další šance. V 60. minutě nastoupil Václav Krejčí, který zase o něco zvedl naší hru. V 71. min nastoupil Petr Těšinský po dlouhé době, kdy ho zlobilo koleno, ale při zápase to na něm nebylo ani trochu znát. Za nedlouho na to, v 75. min Jakub Jelínek, který v přechozím zápase rozhodl o naší výhře, takže se dali čekat velké věci. V 80. min udělali domácí u velkého vápna chybu, z které byl nepřímý kop. K němu se postavili Kubíček, Lada, Krejčí a Šírl. Rada starších dala svolení, aby se exekutorem kopu stal mladík Šírl, který jejich důvěru vzal pevně do rukou a po převalení balonu Kubíčkem, poslal míč k odkryté tyčce prudkou střelou, která skončila golem. Ten udělal konečnou tečku za vítězstvím 0:3, která vedla ke Střešovickým oslavám.

Jakub Šírl

FANSHOP

Snapback

ČEPICE - SNAPBACK

600 Kč

Zakoupit

Silikonový náramek

Silikonový náramek

50 Kč

Zakoupit

Dres

DRES

750 Kč

Zakoupit

Brýle

Brýle

120 Kč

Zakoupit

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY