MC - FK Řeporyje B 0:3 (0:0)

Střešovice - Zdar SR (střešovická rodino J) minulej zápas jsem nestíhal napsat refík,šéf mě drtil v práci.Tak jen ve zkratce.Plac na Košířích libovej velkej a suchej Hašek v Bohemce má pravdu mělo by se kropit všude.Nebyli jsme lepší,voni spálili dvě tutovky jasný!Klasika nedáš dostaneš Harty jeden dal na druhej přihrál.Domácí v 50.snížili a my to v křečích dokopali 2:1 výhra venku cenná!

Slavoj Suchdol - MC 4:1 (3:1)

Suchdol - Třetí zápas a zase to není už od začátku v pohodě.Jako aby se mi omluvilo 12 lidí to fakt nepamatuju.Takže naštěstí bengo hraje až v neděli tak mi Radas posílá expres čtyři koníky .

SK Sparta Krč - MC 0:1 (0:0)

Vyšehrad - Chceš vyhrát tak si pořiď Beerose ! No jasně ,golman to je základ ! Ale od začátku. Hrálo se na Věšáku od pěti.

MC - FK Řeporyje B 2:0 (2:0)

Střešovice - Na Velký pátek před 2019-ti lety ukřižovali Ježíše. Stejný plán měl i C-tým Střešovic s protivníkem z Řeporyj.  Po nevydařeném podzimním venkovním zápase, kdy Celtic ztratil vedení 2:0 a nakonec prohrál, byl tým namotivovaný neudělat stejnou chybu i v domácím prostředí.