M'C' - SK Zbraslav B 5:2 (2:2)

ZbraslavStřešovice - Po delší době jsme konečně hráli zase doma a sešli jsme se v hojném počtu. Zápas jsme však nezačali dobře, když nám propadl míč středem pole a útočník soupeře schovaný za Hampim  přehodil vybíhajícího Petra B.
Naštěstí jsme poté  trochu vyrovnali  hru a dokázali odpovědět, když si po pěkném centru od M. Pačandy zpracoval míč Fanda na zadní tyči, připravil si balon na střelu a poslal míč ke vzdálenější tyči. 1:1. Bohužel další branku opět přidal soupeř, když jsme nedokázali uhlídat protiútok z našeho  rohu. Situace se už zdála zachráněna, kdy jsme téměř na  brankové čáře odkopávali míč, ale zpoza vápna se do míče opřel soupeřův hráč z druhé vlny a vymetl přesně šibenici naší branky.  Důležité však bylo, že se nám do poločasu podařilo vyrovnat. Asi minutu před koncem poločasu kopal roh Martin Pačanda a na hlavu si naskočil (myslím) Hampi. Takže poločas skončil 2:2.
Druhý poločas nabídl podobně atraktivní fotbal s tím, že jsme se tentokrát v zadu zlepšili a za přispění Petra B., který nás několikrát podržel, udrželi ve druhé půli čisté konto. I když některé situace byly opravdu nebezpečné.  Sami jsme pak do rakve Zbraslavi zatloukli tři další hřebíky a mohli jsme slavit první tři body.  Gólově se prosadil opět Fanda, který po dlouhém a přesném nákopu Petra B. tak usilovně napadal, až si nerozuměli brankář s bránícím hráčem a míč nakonec nahráli Fandovi, který si míč připravil a zvýšil na 3:2. Velice pěkným gólem se poté prezentoval Jirka Křepinský, když po samostatné akci ze středu pole prošel až k bráně a poté s přehledem prostřelil vybíhajícího brankáře k zadní tyči. Poslední gól zápasu dal po pěkné akci Machy do prázdné brány, když mu míč na stříbrném podnose naservíroval Fanda. Následně rozhodčí odpískal konec zápasu a mohli jsme slavit první tři body v této sezoně. Snad to takhle půjde dál.

Sestava:
Petr B.  – Ziky, Roman, Hampi (Standa), Gerschi (Semi?) – Pači, Jirka H.,
Zdeněk, Kuba (Jirka K.) – Fanda, Machy.
Góly a asistence: Fanda 2x (Pači, Petr B.), Jirka K. (???), Machy (Fanda), Hampi (Pači).
Ziky

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY