M'C' - FK Řeporyje Praha 5 B 4:2 (3:0)

ReporyjeStřešovice - Po našem neúspěšném zápase z minulého týdne, který jsme prohráli v Nebušicích 1:0, jsme tentokrát chtěli soupeře ze spodní části tabulky porazit. Od začátku jsme se chopili iniciativy a soupeře jasně přehrávali.
A než jsme se nadáli, tak to bylo 3:0 pro nás (cca. ve 22. minutě). První gól padl po přímém kopu Martina Pačandy, kdy hlavou na zadní tyči zakončuje Roman Martínek. Druhý gól padl z rohu, který kopal Martin Pačanda a gól dává Petr Hampacher. A třetí branka padla z rohu (kopal opět Martin Pačanda) ze stejné strany, Hampacher prodlužuje na zadní a tam doklepává opět Roman Martínek. Soupeře náš nástup poněkud zaskočil (možná i nás :D), a tak se nebyl příliš schopen dopředu prosadit, až na jednu branku z offsidu. Ale my jsme mohli do poločasu navýšit na 4:0, kdyby centr (myslím) Romana Kubíčka dokázal sám na zadní tyči poslat do prázdné brány Kuba. Bohužel mu balon sklouzl po hlavě a od země se odrazil do břevna. Poločas tak skončil 3:0 pro nás.
Druhá půle z počátku vypadala, že to budeme stále my, kdo bude tahat za delší kus provazu. Zvlášť když z přímého kopu propálil Fanda Melounka svojí střelou i brankářovy rukavice a zvýšil na 4:0. Poté se však soupeř trochu zlepšil, ale snížení se dostavilo až v 75. minutě, kdy jsme odrazili první pokus z rohu, ale soupeř dostal možnost poslat míč znovu před bránu, kde si už na přední tyči počíhali soupeřovi hráči a bez problémů skórovali. Následných 20 minut i s nastavením bylo poněkud hektických, ale dokázali jsme si udržet doma tři body, i přes snížení v závěru, kdy se na malém vápně kolem Ziky obtočil soupeřův útočník a prostřelil Karla Vondráčka. Nicméně výsledek 4:2 už jsme udrželi, a tak máme zaslouženě tři body. Nutno dodat, že naše hra byla kvalitní a soupeře jsme téměř po celý zápas přehrávali. Potěšení z výhry trošku kazí zranění Honzy Gerschona, který musel předčasně střídat kvůli nataženým/pohmožděným/natrženým vazům v koleni. Snad to nebude nic vážného a Honza bude moci příště zase hrát. Svůj “trest“ za červenou kartu v minulém zápase si také dobře odpykal Machy, který skvěle zvládl pozici pomezního rozhodčího.

Góly (asistence): Martínek 2 (Pačanda, Hampacher), Hampacher (Pačanda), Melounek

Sestava: Vondráček – Zika, Kopsa, Hampacher, Gerschon (30. Křepinský) – Kubíček, Hloušek, Pačanda (55. Žuček), Kuba – Melounek, Martínek (75. Semrád)
Ziky

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY