Sokol Stodůlky B - M'C' 1:2 (0:0)

StodulkyStodůlky - Utkání na Stodůlkách jsme dotáhli do vítězného konce až v závěru především zásluhou střídajícího Viktora Lady pro kterého to byl debut ve střešovickém dresu! Prvních 45.min jsme byli horším týmem.

Nedokázali jsme chytit tempo hry, nepřesnost, málo pohybu, ztráty míče nic nám nešlo. V druhém pol. se naše hra zlepšila také zásluhou střídajících hráčů. V 62. dostal druhou ŽK Sidorjak, ale i v deseti jsme byli nebezpeční. Nejprve v 73.Vrba po úniku centroval na vzdálenější tyč na Ladu 0:1. V 86. domácí srovnali po dvojí dorážce z malého vápna, aby si pak celou akci zopakoval T.Přibyl který ze stejné strany centroval a opět Lada hlavou zajistil Juniorce tři body.

 

Sestava dom. : Javůrek - Hříbal, Labuť, Šejvl, Najman, Skála, Sedláček, Mašek, Souček, Durman, Večeřílek

Sestava hosté: Beer - Rothe, Vacula, Přibyl D., Šmejkal, Vrba, Krejčí (46.Novák D.), Brtník, Künzel (56.Lada V.), - Sidorjak, Přibyl T

Góly: 73.Lada (0:1), 86.Sedláček (1:1), 88.Lada (1:2)
ŽK: Přibyl D., Sidorjak, Künzel
ČK: Sidorjak
Rozhodčí: Marcel Dolejší

Martin Zendulka

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY