TJ Spoje Praha - M'C' 0:5 (0:2)

micuda 114910864719011[1]Žižkov - Juniorka stále na vítězné vlně. K dalšímu utkání jsme zajížděli na Balkán ( ten pražský ) proti TJ Spoje Praha. Domácí jsou poslední, my na čele. Ale z praxe víme, že i tato utkání bývají nelehká a věděli jsme, že nic nesmíme podcenit.

 

My pouze s dvojicí náhradníků ( trápí nás zranění a nemoce ), domácí v 16 hráčích. Jeli jsme na zápas s cílem uspět, ale výše zmiňované okolnosti nás donutili být v očekávání výkonu našeho i domácích.
Samotné utkání začali aktivněji domácí. My však hru brzy vyrovnali a dostávali se i do zakončení. 1.poločas jsme vyhráli 2:0 a tak nakročili k našemu vítězství.

 

2.poločas byli opět aktivnější domácí, ale svoji převahu nezakončili žádnou brankou. My naopak znovu zabrali a utkání definitivně rozhodli dalšími třemi góly v jejich síti.Celkově jsme tedy zvítězili na půdě soupeře 5:0. Naše hra nebyla úplně bez chyb, domácí byli nebezpečnější ve hře dopředu, směrem dozadu byl jejich výkon s mnoha chybami. Dobře víme, že nás v dalším utkání čeká těžší soupeř, kde budeme muset podat daleko lepší a soustředěnější výkon.

 

Touto cestou všechny zvu na domácí utkání s Bílou Horou v ne 4.10. od 16 hodin.

Sestavy a statistika:
Domácí: Šimůnek - Jindra, Rada, Šváb ( Mráček 78´), Jamek ( Krystín 46´) - Veselý ( Šelmeci 70´), Vojtíšek( K ), ( Smetana 61´), Křemen, Šmidt - Vojta, Kadoumi.

SKS: Prokop - Pliska D. ( Jakubička 71´), Vacula( K ), Smejtek V., Šmejkal - Přibyl T., Novák D., Krejčí - Kubíček, Lada ( Jedlička 61´).

Branky: Vrba 12´, 72´, Přibyl T. 23´,Lada 56´, Kubíček 70´.

Střely na branku: 7 : 14
Střely mimo: 8 : 9 Rohové kopy : 3 : 3

Martin Zendulka

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY