M'C' - Sokol Lochkov 4:1 (3:0)

LochkovStřešovice - Juniorka v posledních zápasech potvrzovala své postavení v tabulce, kdy i přes početnou marodku dokázala vítězit nad papírově slabšími soupeři.


Vítězství se nerodila snadno, ale na konci zápasu bylo skóre vždy minimálně o gól příznivější pro tým ze Střešovic. Předposlední souboj v této sezóně proti Sokolu Lochkov začal aktivitou domácích, která ale v prvních třiceti minutách nevedla ke změně skóre.

Hostující tým pozorně bránil až do 30. minuty, kdy po akci z pravé strany zakončil střelou z penalty Rudakov. Další gól přidal ve 36. minutě R. Vrba z malého vápna po centru zprava. Za tři minuty to bylo již 3:0, kdy se po střele Hřebejka dostal s pomocí obránce k míči Kubíček a pohodlně zavěsil. 

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, když zaskočili domácí tým zvýšenou aktivitou. V 58. minutě snížil na 3:1 hostující M.Vrba tečovanou střelou zprava. O pár minut později zahrávali hosté dokonce penaltu, kterou ale výtečně na dvakrát zlikvidoval Prokop. Po tomto kritickém okamžiku se Juniorka opět probudila a zlepšila pohyb po hřišti.

Toto zlepšení korunoval v 76. minutě střídající Sidorjak gólem do prázdné branky. V závěru zápasu došly týmu z Lochova síly a tak se zbytek zápasu nesl v duchu neproměněných šancí Juniorky, která tedy zaslouženě vyhrála 4:1.

Sestava SKS: Prokop- Pliska D., Přibyl, Vacula, Rothe (70.Šírl) - Krejčí (68. Šmejkal), Vrba R., Rudakov (57. Pliska M.),Brtník (46.Sidorjak)- Kubíček (C), Hřebejk (57. Slabý)

M. Zendulka

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY