Sokol Stodůlky C - M'C' 0:5 (0:3)

StodulkyStodůlky - Sportovní management rezervy Střešovic během okurkové sezóny nespal a na startu předsezónní přípravy představil hned několik zvučných jmen. Jedná se zkušené borce jako například Syrový, Slabý, Gerschon nebo nestárnoucí Zuzák. 

 

Zároveň se podařilo udržet tým z předchozí sezony. Na trenérovi C týmu tedy bylo tyto posily zapracovat do týmu. Po počátečních neúspěších v přípravě a hledání ideálního rozestavení se tým plný obav sešel na hřišti Stodůlek.

 

Zápas začal aktivitou obou týmů, ze které vytěžili více hosté, když hned z první vážnější akce skórovali. Ve 3. minutě Hřebejk z levého křídla posílá zpětnou nahrávku na Slabého, ten placírkou trefuje dolní levý roh branky, 0:1. V 5. minutě se snaží na úvodní branku navázat domácí tým, nicméně po nebezpečném rohovém kopu míč proletí přes celé vápno netečován.

 

V dalších minutách se hra odehrávala ve středu pole a většina nadějných příležitostí končila nepřesnou průnikovou přihrávkou. Změna skóre přišla v 31. min, kdy Kubíček po kolmé přihrávce od Vrby trefuje tváří v tvář golmanovi dolní levý roh branky, 0:2. Poločas skončil výsledkem 0:3, kdy po chybné rozehrávce Stodůlek zvyšoval vedení Střešovic znovu Kubíček.


V druhém poločase tempo poněkud opadlo. Střešovičtí si hlídali náskok a jejich soupeř hledal a nenacházel skulinek v konsolidované a fungující obraně. S přibývajícím odehraným časem vznikal prostor pro brejkové situace. V 80. minutě jednu takovou situaci využil Slabý, který se štěstím divnokopem přehazuje gólmana 0:4. Konečné skóre skončilo na výsledku 0:5. Kličkovaná Slabého před prázdnou bránou skočila pokutovým kopem, ze kterého Kubíček dovršil hattrick.


Sestava SKS: Beer - Přibyl D., Zuzák, Gerschon, Sidorjak, Krejčí, Slabý, Vrba, Hřebejk, Kubíček, Syrový
Střídání: 60.Syrový - Pliska M., 65.Hřebejk - Brtník., 72.Sidorjak - Rothe, 86.Vrba - Mareček.
Rozhodčí: Lafata

Martin Zendulka

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY