Sokol Řepy B - M'C' 1:3 (0:1)

RepyŘepy - Druhý zápas sezóny se odehrával za slunného sobotního dopoledne na skvěle připraveném pažitu Řep. Začátek zápasu přinesl vyrovnaný souboj o střed hřiště s minimem šancí. Po náznacích šancí vzala za kormidlo zápasu skvěle hrající dvojice Kubíček-Brtník.

 

Ve 28. minutě Kubíček potáhl míč po levé straně hřiště, posunul do pravého křídla na nabíhajícího Brtníka. Btrník, který si předtím seběhl z Kubíčkem okupované levé strany na pravou, prudkou střelou na přední tyč otvírá skóre 0:1. Ve 35. minutě se kapitán Střešovic znovu uvolňuje a postupuje sám na bránu, střílí a - trefuje tyč.

 

Začátkem druhé půle byl Střešovický tým připraven na tlak domácích, který ale brzy ukončila akce Sidorjaka. Sidorjak zatáhl míč na pravé straně a centruje do vápna na Marečka, ke kterému se míč nedostává. Míč totiž odvrací obránce, avšak pouze k dobře postavenému Kubíčkovi, který zvyšuje na 0:2. Skóre se dále měnilo v 76. minutě.

 

Vrbova kličkovaná ve vápně uvolňuje Kubíčka před prázdnou branku, 0:3. Zápas se poté již víceméně dohrává, oba týmy jsou sežehnuty poledním sluncem. V poslední minutě zápasu se přece jen dočkal gólu i tým z Řep. Krásnou střelou z 25m do šibenice snižuje hráč Vodička na konečných 1:3.


Sestava SKS: Beer - Přibyl D., Zuzák, Gerschon, Rothe, Sidorjak, Slabý, Vrba, Syrový, Brtník, Kubíček(C)
Střídání: 46.Slabý - Pliska D., Syrový - Mareček. 72.Gerschon - Šmejkal
Branky: Kubíček 2, Brtník
Rozhodčí. Jaroslav Kutiš ml.

Zendulka Martin

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY