M'C' - AFK Slivenec B 1:0 (0:0)

SlivenecStřešovice - Střešovické céčko bylo před zápasem s béčkem Slivence považováno za favorita. Po dvou venkovních výhrách se čekalo potvrzení v podobě 3 bodů z prvního domácího zápasu. V sestavě došlo k několika vynuceným změnám především ve středu pole. 

 

Zápas začal střešovickým tlakem, který v průběhu prvního poločasu zeslábl a proměnil se v boj o střed hřiště. První větší šanci měl Slivenec, kdy se po nešťastném vypíchnutí Šmejkala vrátil míč k hostům a po střele z rohu malého vápna zazvonila tyč.

 

Střešovičtí odpověděli šancí Kubíčka, který obešel posledního obránce, nicméně na přesné zakončení už mu nezbylo sil. Do poločasu přišla ještě jedna velká příležitost Střešovic po přímém volném kopu. Míč se odrazil ke značce pokutového kopu, kam přibíhal Sidorjak, který v dobré pozici zvolil razantní zakončení na hřbitov.

 

V druhém poločase se postupně zvyšoval tlak Střešovic, který vyvrcholil šancí Vrby v 70. minutě. Po akci Kubíčka z pravé strany se Vrba ocitl sám před prázdnou bránou, promáchl, netrefil balon, zakopl, upadl, chytil se za hlavu a zůstal zklamaně ležet. Jeho zaváhaní napravila akce střídajícího Andera, který nastoupil po delší odmlce ke svému prvnímu zápasu v sezoně.

 

Ander ve velkém vápně obešel obránce, kterému nezbylo než ho faulovat a kopala se penalta. Tu v 83. minutě s přehledem proměnil Kubíček. To byl první i poslední gól v tomto zápase a tím pádem Střešovice získali upracované 3 body.

 

Sestava: Prokop - Zuzák, Rothe (46. Přibyl D.), Gerschon, Pliska D., Šmejkal (60. Ander), Sidorjak, Krejčí, Kubíček (88. Mareček), Vrba, Brtník (46. Hřebejk)

Zendulka Martin

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY