Sokol Lipence B - M'C' 1:7 (1:3)

LipenceLipence - Céčko chtělo odčinit nešťastnou prohru z konce minulé sezony, kdy i přes neustálý tlak prohrálo 2:0. Tomu odpovídala i nejsilnější možná sestava, kterou vyslal do boje o tři body zkušený lodivod Zendulka.

Ten před zápasem upozorňoval, že se nesmí opakovat průběh minulého vzájemného zápasu, kdy jeho tým dostal brzký gól a domácí poté vedení ubránili. Jeho prorocká slova se naplnila s první standardní situací soupeře, kdy domácí Halgaš zkušeně uklidil míč přes zeď- 1:0. Kormidlo zápasu otočil vyrovnávacím gólem Syrový, když div neprotrhl síť po stříleném centru zprava. 1:1. O dvě minuty zavál vítr kapitána střešovického korábu Kubíčka před gólmana Lipenců. Kubíček neomylně zavěsil. 1:2. Do poločasu nabral zápas správný kurz, když přidal další gól. 1:3

V druhém poločas pokračovala bitva kanonádou Střešovic. Kubíček přidal další dva góly, po gólu přidali Slabý se Svobodou. 1:7 Céčko zaslouženě vyhrálo a odplulo slavit vítězství zpět do klidných střešovických vod.

 

Sestava: Beer - Pliska D., Rothe, Gershon, Syrový, Přibyl.D., Brtník, Krejčí, Kubíček, Vrba, Slabý

Připraveni: Svoboda, Přibyl T., Mareček, Ander, Šmejkal.

Rozhodčí: Orlov Nikita

Branky: Kubíček 4, Syrový,Slabý, Svoboda

Martin Zendulka

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY