M'C' - Sokol Bílá Hora 8:2 (4:2)

B.HoraStřešovice - Souboj dvou nesmiřitelných rivalů z Prahy 6 se konal na střešovické půdě za slunného podzimního počasí, kterého využilo množství přihlížejících k návštěvě střešovického svatostánku.

Souboj vyhecovaný od první minuty, začali lépe hosté z nejvýše položeného místa v Praze, když v 6. minutě zakončil akci po levé straně Šmoranc. 0:1. Vyrovnání přišlo hned vzápětí. Brankářem vyražený centr usměrnil hlavou do šibenice dobře stojící Vrba. 1:1. Ve 12. minutě strhl vedení na stranu Střešovic David Přibyl, když si naskočil na rohový kop. 2:1. Hosté z Bílé hory poté drželi balón na svých kopačkách, nicméně dobře fungující střešovický blok akce s přehledem likvidoval. Céčko naopak vyráželo do protiútoků, ze kterých zvýšilo na 4:1. Do poločasu stihli hosté ještě snížit na 4:2 a tak bylo v druhém poločasu stále o co hrát. Tempo zápasu nepolevilo ani v druhé půli. Bílá Hora se nadále prezentovala hrou založenou na držení míče a individuálních výkonech hráčů, zatímco Střešovice vsadili na týmové pojetí a pevnou obranu. Hosté si zkraje poločasu vytvořili tlak, který vyvrcholil šancí, kterou ovšem Prokop výtečně zlikvidoval. Definitivní zlom v zápasu přišel až s gólem na 5:2, který padl z protiútoku po pravé straně. Demoralizovaný tým Bílé Hory ke konci zápasu obdržel ještě další 3 góly a tak se zápas skončil slavným vítězstvím střešovického Céčka.

 

Sestava: Prokop - Pliska D., Rothe, Zuzák, Gerschon, Přibyl D., Krejčí, Ander, Vrba, Slabý, Kubíček.

Připraveni: Hřebejk, Přibyl T., Mareček, Šmejkal, Svoboda

Rozhodčí: KLička Jiří

Góly SKS-C: Vrba 2x, Přibyl T., Krejčí, Kubíček 2x, Slabý, Hřebejk

Martin ZendulkaPojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY