M’C' – SK Čechoslovan Chuchle 7:1(3:0)

ChuchleStřešovice - Střešovickému céčku byla přidělena kabina č.1, ve které se tým inspiroval pokyny pro A-tým. První tři úrovně pokynů Basic, Advanced a Expert tým přeskočil jako samozřejmost a rozhodl se v zápase aplikovat mód Master. V základní sestavě debutoval Václav Mareček, který zakotvil na levém křídle. Jinak Střešovice nastoupili v obvyklé základní sestavě s velmi nabitou střídačkou.

 

Zápas začal aktivní hrou domácích. Po prvních několika zahozených šancích se prosadil po narážečce s Kubíčkem střelou na zadní tyč Vrba, 1:0.  Zařazení Marečka do základní sestavy se ukázalo jako dobrá volba při druhém gólu. Mařeček poslal pořádně vypečený rohlík a Kubíček s přehledem usměrnil míč do sítě. Nejkrásnější branku utkání si domácí nechali na konec první části utkání. Agilní Mareček nasadil soupeři přihrávkou potupné jesličky dle osnov level Master. Akce pokračovala na jeden dotek po ose Vrba, Slabý, Kubíček, Slabý, Kubíček, gól. Do kabin se proto střešovičtí odebrali za uklidňujícího vedení 3:0, aby si vyslechli chvalozpěvy na předvedený výkon od trenéra Zendulky.

Do druhé půle nastoupili domácí borci s cílem vstřelit rychle čtvrtou branku a vzít hostům poslední naděje na zvrat v utkání. Naděje hostů umřela s akcí Andera, který poslal centr z pravé strany, kde došlo k další překrásné kombinaci tria Kubíček, Slabý, Vrba, 4:0. Během následujících deseti minut přidali Střešovice další 3 góly (2x Kubíček, Ander). Střídající Sidorjak splnil trenérovi pokyny „nebránit“ do puntíku, když po pravé straně nechal zaútočit hráče soupeře, kterého centrovaný balón skončil k překvapení všech za zády brankáře Beera. Po této akci se střešovičtí zalekli, zaměnili level master za basic a po vzoru filmu „Přijela k nám pouť“  vystřídavší Vrba zamknul nejlepšího hráče hostujícího týmu v šatnách. Level Basic vydržel střešovickým závěrečných 20 min a po posledním hvizdu rozhodčího se mohli domácí odebrat do kabin a následně oslavit výhru rodinnou večeří pod taktovkou Zendulkových řízků jako od maminky.

 

Sestava SKS: Beer – Pliska D., Zuzák, Gerschon, Rothe, Vrba, Slabý, Syrový, Ander, Mareček, Kubíček

Strídající: Hřebejk, Krejčí, Šmejkal, Brtník, Sidorjak

 

Góly: Kubíček 4x, Vrba 2x, Ander  

SYRA (23.10.2016) 
Rodina M'C'

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY