Sokol Nebušice B - M'C' 2:4 (0:3)

NebusiceNebušice - V nedělním odpoledni nastoupilo k zápasu 2. třídy na půdě Nebušic střešovické céčko s nebušickým béčkem. Do toho zápasu vstupovali střešovičtí hráči jako dosud neporažení, ale začátek zápasu tomu bohužel neodpovídal.

Hráči se prvních pět minut prali s nepříznivým travnatým povrchem a chybělo více klidu při rozehrávce. První šance přišla v 8 minutě, kdy se k míči dostal Slabý, ale překonat brankáře hostů se mu nepodařilo a ani z následné dorážky Kubička. Skóre se měnilo v 18 minutě, kdy se ve zněti hráčů ve vápně nejlépe zorientoval Slabý a překonal brankáře 0:1. v 27. minutě při útoku domácích, přišla ztráta míče a následný protiútok kdy Kubíček přihrál lépe postavenému Gerschonovi, který bez problému uklidil balon k tyči 0:2. v 39 minutě při vhazování prodlužoval Přibyl do vápna, kam si naběhl Slabý a snažil se svou hlavičku umístit k tyči, ale k naší smůle brankář hostů vytáhl míč na roh. v 43. minutě se už skóre měnilo. Slabý si vzal míč do své správy, obešel 4 hráče a přihrál Přibylovi, který už neměl problém uklidit do prázdné branky 0:3. Za tohoto stavu odcházeli oba dva týmy do kabin. Začátek druhého poločasu nepřinesl žádné šance. První přišla až v 60. minutě, kdy domácí zahrávali rohový kop a Macháček hlavou umístil balón k tyči 1:3. V 70. minutě kdy si Kubíček pohrál u lajny s jedním z obránců a následně vystřelil, ale brankář jeho pokus vyrazil a Ander se prázdné branky zalekl a přestřelil. Stav se měnil v 88. minutě Kubíček postupoval na brankáře a s trochou štěstí navýšil na 1:4. V závěru zápasu přišla ještě penalta pro domácí, kterou proměnil Idrissov 2:4. Tímto výsledkem zápas skončil a hosté se mohli radovat z dalších třech bodů.


Sestava:
Prokop - Pliska D., Rothe, Zuzák, Gerschon, Přibyl T., Krejčí, Syrový, Vrba, Slabý, Kubíček.
Připraveni: Brtník, Pliska., Mareček, Ander
Rozhodčí: Ptasznik Arnold
Góly SKS-C: Přibyl T., Kubíček, Slabý, Gerschon

Václav Mareček

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY