SK Modřany B – M'C' 2:2 (1:1)

ModranyModřany - Utkání se hrálo na těžkém terénu, ze kterého by se s trochou hrnčířského talentu dala vyrobit kvalitní keramika. Toto blátíčko lépe vyhovovalo domácím. Střešovičtí hráči si první poločas teprve zvykali.

Modřany byly od počátku aktivnějším týmem a byly odměněny gólem. Po rohovém kopu se balón odrazil před vápno, modřanský kapitán Šídlo se dostal ke střele, která mířila mimo, tím však akce neskončila. Zahraniční akvizice Modřan Berisha Genc míč usměrnil do brány, 1:0. Ke konci první půle střešovičtí přidali na tempu, vypracovali si několik ragbyových střel Syrového a jednu velkou šanci Krejčího, který vstřelil branku, která ale nebyla uznána kvůli spornému útočnému faulu. Do poločasu stihl vyrovnat Slabý, který si naběhl na kolmici od Syrového a svým typicky laxním způsobem poslal míč mezi nohami gólmana mezi tři tyče, 1:1.
Z kraje druhé půle byli znovu aktivnější domácí, kteří po několika úspěšných zákrocích brankáře Prokopa přeci jen dočkali gólu. Stalo se tak znovu po rohovém kopu, když se balón odrazil na nohu Hostovce, který ranou z úrovně penalty zamířil po zemi zadní tyč, 2:1. Hosté ze Střešovic následně přidali na obrátkách, domácí zatlačili, vytvořili si několik slibných situací, které ale neproměnili. Za zmínku stojí hlavička ofenzivního stopera Geschona nebo přihrávka Vrby lobem na Kubíčka, kterému ovšem terén znemožnil úspěšné zakončení. Vyrovnání přišlo až v 78. minutě z kopačky zatím osmnáctigólového Kubíčka, kterému nahrával Slabý na devatenáctý zářez 2:2 !! Poté se Střešovice hnaly za vyrovnávacím gólem. Kubíček trefil pouze spojnici. V samém závěru utkání napodobil Slabý z volného přímého kopu z hranice vápna Syrového, když mířil přesně do míst fiktivního ragbyového „háčka“, za což by si jistě byl připsal 3 body, nicméně na gól to nestačilo. Utkání skončilo zaslouženou remízou a střešovické céčko, tak ztratilo první body v sezóně.

 

Sestava: Prokop - Pliska D., Zuzák, Gerschon, Rothe, Krejčí, Syrový, Vrba, Slabý, Mareček, Kubíček

Připraveni: Brtník, Ander, Sidorjak

Rozhodčí: P.Chrenko

Góly: Slabý, Kubíček (19!)

Martin Zendulka

Rodina MC

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY