M'C' – SC Radotín B 3:3 (2:1)

Radotin SCStřešovice - Nijak jinak než zápasem podzimu se nedalo nazvat předposlední utkání Céčka v podzimní části sezóny proti Radotínu B. Radotín měl o 2 body více, Céčku však zůstával k odehrání odložený zápas proti Lochkovu. Citelnou ztrátou byla absence trenéra Střešovic Zendulky, jehož povinnosti spadly na zaskakujícího Rotheho.


Samotné utkání začalo velkou šancí domácího Kubíčka, který již tradičně svojí první šanci sám na brankáře neproměnil. V 5. minutě se neúspěšně snažil přehodit gólmana Hřebejk, v 7. minutě hlavičkuje po rohu mimo Gershon. Ve 12. minutě zahrozili poprvé Radotínští.

První střelu zblízka vychytal brankář Beer a dorážka skončila na tyči. Změna bezbrankového stavu přišla z čista jasna po přímém volném kopu ze 40 m. Syrový zakroutil centr na zadní tyč, kde skákalo klubko hráčů, nedoskočil však nikdo. Brankář již nestačil reagovat a míč zapadl za zadní tyč. Od diváků byly slyšet spekulace o teči střešovického kurdnáče s číslem 7, nicméně gól byl připsán Syrovému. 1:0.

Vyrovnání přišlo ve 36. minutě z kopačky Hollého, který zakončil ve skluzu přízemní centr z levé strany. 1:1. O dvě minuty později vyhrává po přímém kopu hlavičkový souboj ve vápně Gerschon, balon propadává k jeho nohám a Gerschon z otočky překonává brankáře hostí Benjamína Novosada. 2:1. Tím skončil vyrovnaný první poločas.

V druhém poločase se změnil obraz hry. Míč držely na kopačkách spíše hráči Radotína a Céčko vyráželo do protiútoků. V 59. minutě přidali Střešovice gól na 3:1 právě po protiútoku. Centr z pravé strany nedokázal napoprvé zakončit Krejčí, udržel alespoň míč, který z opakovaného centru zakončil levou kudrlinou hráč č. 7 Slabý.

V 63. minutě trefuje po krásné kombinaci Kubíček z rohu malého vápna pouze boční síť. Tlak Radotína se následně stupňuje, nepouští unavené domácí k balonu, z čehož pramení množství standartních situací. Po odvráceném rohovém kopu v 72. minutě se míč dostal znovu ke kopajícímu hráči, který levou nohou posadil přesný centr na hlavu Hollého. Ten se nemýlí. 3:2.

Tlak Radotína dále graduje a vyvrcholí zaslouženým vyrovnáním v 83. minutě. Po prudkém stříleném centru z levé strany zakončuje akrobaticky sám na zadní tyči Mazánek. 3:3. Tím se gólový příděl na tento zápas vyčerpal. Ani jednomu z týmu se nepodařilo v tomto zápase získat náskok do jarních bojů o mistra. Céčko udrželo podzimní neporazitelnost a Radotín se může těšit z remízy na hřišti největšího konkurenta.

PS. Bylo vidět, že se hraje o podzimního půlmistra a zápasu nechyběly hezké i šťastné branky, emoce i některé výborné individuální výkony, a i když jsme měli v průběhu utkání výsledkově navrch závěr patřil hostům a jen s vypětím sil jsme dokázali udržet nerozhodný výsledek. Za celý zápas však celý tým zaslouží pochvalu jak zápas zvládl i v hlavě….

R. Vrba a M. Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY