M'C' - Sokol Stodůlky B 10:1 (1:1)

Střešovice - Na začátku shrneme první dva zápasy jarní části sezóny. V prvním zápase proti týmu Řep Céčko povinně zvítězilo 2:0. Jednalo se o zápas mnoha neproměněných šancí. První gól vstřelil Kubíček po centru Syrového. Druhý přidal Vrba z rohového kopu zahrávaného Hřebejkem.


Druhý zápas byl na Slivenci. V tomto zápase se proti o záchranu bojujícímu soupeři posíleného o několik hráčů A-týmu střešovickým nepodařilo vůbec nic. Slivenec vyhrál první půli 1:0 po gólu z chybné rozehrávky. V druhé polovině zápasu vyrovnal střelou z vápna Rothe, avšak Slivenec nakonec získal všechny tři body, když Střešovicím nevyšla ofsajdová past. Brankář Prokop už pouze fauloval a z penalty skóroval slivenecký Růžička.

Nyní se již budeme věnovat domácímu zápasu z nadpisu tohoto článku na přírodní trávě proti Stodůlkám. Zápas začal studenou sprchou pro domácí, když hned z první akce Stodůlek padl gól. Poté se Céčko lehce probralo, vytvořilo si pár slibných šancí, ale na srovnání se dostalo až ve 25 minutě po hlavičce Kubíčka do tyče a následné dorážce Vrby. Takto skončila první půle. (1:1)
Hned po přestávce skóroval z protiútoku Kubíček po akci Šírla se Svobodou z levé strany, 2:1. Zhruba po 10 minutách druhé půle padl třetí gól střesovického celku, když v samostatném nájezdu obstřelil gólmana Stodůlek Krejčí, 3:1. Poté padlo do sítě vyčerpaných Stodůlek ještě dalších 7 gólů. První branku v soutěžním zápase vstřelil i Mareček, čímž se nesmazatelně zapsal do historických análů! Pozápasového rozboru se již nezúčastnil, a proto ho nebudeme dále chválit a ukončíme článek.

 

Sestava: Beer, Rothe, Zuzák, Gershon Pliska D., Slabý, Svoboda, Krejčí, Vrba, Kubíček, Brtník (Šírl, Mareček, Nosek, Přibyl, Hřebejk, Prokop)

 

Góly: Vrba, Kubíček 2x, Krejčí 2x, Slabý 2x, Svoboda, Mareček, Přibyl

RV.

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY