FK Sparta Košíře - MC 4:1 (3:1)

Košíře - Do zápasu na hřišti Košíř šlo Céčko s 9 body po třech kolech, ale bez tradičních opor. Chyběli Kubíček, Gershon, Krychfalushiy, Rothe a dlouhodobě zraněný Těšínský. Naopak trenér Zendulka mohl počítat s navrátilcem Markem Pliskou, jehož let z New Yorku dne 11. záři se zdárně vyhnul všem mrakodrapům.

Zápas byl od začátku vyrovnaný, bojovalo se především o střed hřiště. Skóre se změnilo až po standardní situaci. Na centr nejvýše vyskočil nejvyšší košířský hráč s číslem 23 Jiří Dohnal a bylo to 1:0. Další gól Košíř padl po rohovém kopu, kdy nedůsledně bráněný hráč č. 12 ve výskoku nasměroval míč do střešovické sítě. Céčko odpovědělo krásnou kombinací Hřebejka s Pliskou M., na jejímž konci byl Zrnič, který prostřelil gólmana na 2:1. Po centru z levé strany měl šanci vyrovnat Lada, ale gólman vytáhl střelu na tyč. Do poločasu to bylo už 3:1, když po rohovém kopu hostů skórovali domácí po brejkové situaci.

V druhém poločase Céčko přitlačilo soupeře na jeho vlastní polovinu. Vytrvalý tlak ale nepřinesl žádné vyložené brankové situace. Nejblíže gólu byl po rohovém kopu Dan Pliska, ale jeho obranné instinkty převážily a míč nasměroval pouze vysoko za sebe. Tečkou za zápasem byl gól na 4:1, po kterém s přehledem rozhodující arbitr Jaromír Kubík ukončil zápas. Vyrovnaný zápas rozhodly standartní situace a neschopnost Céčka dotáhnout náznaky šancí do konce. Proto Košíře v prvním domácím zápase berou zaslouženě 3 body.

Sestava Košíře: Zach Jiří, Jilma Jan , Švestka Petr (46.Hájek František),Křepinský Josef [K], Pavel Vladimír (60.martin Kotouček),Horák Ondřej ,Šimsa Vojtěch,Iliaš Daniel, Jarolím Vojtěch, Dohnal Jiří (73. Tůma Karel), Kirchmann Urban Dominik

Sestava SKS-C: Hrdlička Václav, Zuzák Radek, Pliska Dan, Dolínek David, Šírl Jakub (46. Zahradník Jan), Lada Viktor, Zrnič Miloš, Krejčí Václav, Pliska Marek, Vrba Radovan [K], Hřebejk Petr (70. Jelínek Jakub)

Vrba Radovan

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY