TJ Sokol Lochkov - MC 5:2 (4:0)

Lochkov - Muži C sehráli na Lochkově ne zrovna podařené utkání, jednak si odvezli pověstného bůra a navíc nenadchli ani jednu z fanynek našeho týmu, která nám o dění celého fotbalového odpoledne napsala rozsáhlý report, za který mnohokrát děkujeme!

Z dopisu faynky:

Zdravím uplynulý sváteční víkend mi přítel daroval dárkový poukaz v podobě bezplatného sledování fotbalového utkání mezi týmy Lochkova a Střešovic od 14:30 v sportovním areálu malebné vízky Lochkov.Zprvu jsem tomu nevěřila,ale čím více se přibližoval termín utkání tím více byl na mne vyvíjen tlak –jestli teda půjdu!V pátek jsem byla ještě přesvědčena,že v žádném případě se nezúčastním!Kdyby to bylo na FB tak v poklidu dám nezúčastním se a je to !Ale takhle?Slib z očí do očí to je něco jiného…

Sobota ráno,přítel už do rána jak na trní .Snídaně mléko vločky,banán .Co ti je ptám se .Dnes se to zlomí Lochkov dáme zněla odpověď.Ale co ? Co se má lámat? A ty nám přineseš štěstí! Bylo to venku není úniku….musím jet s ním.Od kolika je ten váš zápas? Od půl třetí sraz je v půl druhý,ale Barandák je zasekanej takže vyrážíme v půl jedný ! Cožéééééééé to snad néé dyť je 10 hodin .To mám jako stihnout za dvě hodiny ? Podívej se jak vypadám! Co si mám vzít na sebe? Na párty,se psem ,do práce na kolo to vím,ale na fotbal ??? Jako kopačky dres? Hrůza !Dala jsem to, hlava na párty,bunda jako se psem,kalhoty do práce boty na kolo .Za mě děsný,ale dostala jsem pochvalu,že to je přesně ono ,takhle prej chodí všechny holky na fotbal.

Dorazili jsme na místo,hezká klidná vesnička u Prahy ,sluníčko svítí jak o život.Jen co jsme vystoupili z auta už běžel za těma svejma kámošema jak utrženej.Nic bez pozdravu,polibku.. aby jako řekl co mám dělat kam mám jít nic jen to jejich plácání a strašná sranda ..!

Ještě že tam měli příjemnou kantýnu hned u hřiště,sympatická obsluha hned nabídla kávu a tatranku.Vyndavám mobil dvě selfí, užívám si poklidnou hoďku a čtvrt na sluníčku ze sociální sítí.To není až tak špatný.

A je to tady. Z kabiny vycházejí kluci oblečený jako fotbalisti poznávám jej je tam ten můj.Sluší mu to je takovej jinej-sportovec ! No až na ty dresy nevím kdo jim dělá nějakého fasion poradce,ale trika mají jak za republiky (asi schválně), trenýrky bílý (ty ujdou),ale ty podkolenky černý se teda k tomu hoděj jak bílá pushapka pod černý bodýčko!

Pohledem tak sjíždím těch cca 25 lidí co tam tak pobíhají a napadá mi hned několik otázek,který stejně budou navždy nezodpovězeny.A ty figury ! Měla jsem představu (asi mylnou),že fotbalisti jsou všechno kluci hubený samej sval a šlacha..bože nejsou! A ten jejich trenér taky,sice se hezky usmívá ale na tu zastávku autobusu (prý se tomu říká střídačka?) si nese kelímkáč a pod bundou asi náhradní míč! Korunu tomu nasadí úplně jinak oblečený pán je takový “ asimetrický „ tzn. asi metr na metr.

Už hrajou konečně ! Než si,ale stačím dojít do katýny pro light colu tak už prý prohráváme dva nula.Sice tomu vůbec nerozumím,ale nejsem zas tak úplná blondýna,abych si nedala dohromady,že o takovém výsledku přítel cestou vůbec nemluvil.Ty v těch modrej dresech vůbec nehrajou jen to pořád kopají na druhou stranu.Naši kluci (ty střešovický !) si jako pořád přihravají,ale pořád vedle branky.Ten silnější kluk vepředu jakoby mohl dát hned gol ,ale taky netrefil..

O přestávce už naši prohrávají čtyři nula,mávám,aby si mě taky přítel všimnul,že jako taky existuju.Sláva všímá se mi,běží ke mně ze šatny ,asi má starost jestli se třeba nenudím jestli mě to baví?Miláčku přeparkuj auto,prej tady dávají pokuty…..Hmmm tak nic ..Přemýšlím o různých varinatách přeparkování včetně toho před mojí garáž ve Střešovicích a to hned!

Přeparkováno usedám zpět,asimetrický pán ve žlutém silně píská do píštalky´.Druhý poločas uběhl daleko rychleji,taky jsme dali dva goly ! Jeden normální a druhej jinej pro mě nespravedlivej jak to má

ten chudák chytit když kopeme z takové blízkosti a nikdo to nebrání než brankář?.Konec prohráli jsme 5:2 .Říkám si,že jsem jim moc štěstí nepřinesla.

Vychází ze šatny,konečně polibek! Na nic se neptám on taky ne –neřešíme to ,je nám fajn.Jedem domů prodloužený víkend před námi.Jen v autě prohodí,že si spraví náladu jak porazí Sparta klokany.Sice jsem dostala odpolední lekci z fotbalu,ale stále tomu nerozumím…A to je dobře!.

Mějte se fajn!

Vaše fanynka

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY