SKS C – Sokol Bílá Hora 3:3 (2:3)

Střešovice - Krásné podzimní počasí přilákalo mnoho diváku, kteří se dočkali atraktivního zápasu nabitého emocemi na obou stranách.

Lépe do zápasu vstoupili střešovičtí, když hned v druhé minutě úspěšně zakončil akci Zvolenský, který přišel pomoci céčku ze střešovického áčka. Zápas měl v úvodu vysoké tempo, Střešovice měli více ze hry, ale své šance nedotáhli ke gólu. Bílá Hora proto zvládla do 20. minuty otočit na 1:2 především díky důslednému dohrávaní „ztracených“ balonů z odkopů, které vedly ke gólům bělohorských Pavlíčka a Vochosky. Střešovičtí nadále měli více ze hry ve 30, minutě dokázal po brejku srovnat Marek Pliska. Když už to vypadalo na poločasovou remízu, tak do hry zasáhl rozhodčí, který odpískal penaltu za držení v souboji ve vápně a ve 44. minutě proměnil penaltu Lipan a Bílá Hora vedla o poločase 2:3 hlavně díky lepšímu proměňování šancí.

Ve druhém poločase se počet šancí na obou stranách vyrovnal. Ze hry měli nadále více Střešovice, Bílá Hora hrozila především z brejkových situací. V 52. minutě se podařilo srovnat Širlovi, který vyslal nepříjemnou tvrdou střelu, která zaplavala a prošla gólmanovi pod rukou. 3:3. Jak se čas chýlil ke konci, začali vřít emoce na obou střídačkách. Na hřišti bylo živo v posledních minutách, kdy nejprve Bílá Hora neproměnila několik šancí po standardkách, aby následně v poslední minutě neproměnili střešovičtí samostatný nájezd. Zápas ukončila nadějná střela M. Plisky, kterou gólman i proti nepříjemnému zapadajícímu slunci dokázal vyrazit. 

Napsal: R. Vrba

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY