Sokol Stodůlky B - M'C' 4:1 (3:0)

Stodulky.jpgNeděle 18.10.2009 15,30 hřiště Sokol Stodůlky (přírodní tráva)

Vinou počasí se utkání odehrálo na velmi těžkém a podmáčeném terénu. Začátek utkání nám vůbec nevyšel a již v 1. minutě jsme ihned z rozehrávky domácích inkasovali branku. Otálení s odehráním míče na naší pravé straně znamenalo ztrátu a volný útočník domácích

pohodlně skŕoval 1:0. Trochu v šoku jsme postupem času hru vyrovnali a vytvořili si i příležitosti. Nabezpeční jsme byli hlavně ze standardních situací, ale i díky štěstí domácí vše ubránili. Zhruba ve 30 minutě kdy náš tlak narůstal se dostal ke střele z 25 metrů domácí obránce a nepříliš povedená střela nešťastně na mokrém terénu skočila a k překvapení všech skončila v naší síti 2:0. Opaření tímto vývojem jsme ihned z naší rozehrávky inkasovali třetí branku. Pokus o kličku našeho obránce vystihl hbitý útočník Stodůlek a v nájezdu na Sobotku se nemýlil 3:0.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem náskok domácích snížit a pokusit se utkání zdramatizovat. V 60. minutě se k rozehrání volného kopu ze strany postavil Škobis a jeho hezký centr usměrnil do sítě Martínek 3:1. Snažili jsme se v aktivitě pokračovat a domácí zatlačit. Bohužel naše útoky končili před pokutovým územím. Domácí zahrozily z rohového kopu, když se odražený míč dostal k hráči na hranici našeho pokutového území a skrytá střela zapadla po čtvrté do naší branky 4:1. Přesto jsme se ještě snažili, ale několik velmi dobrých centrů nedokázal střídající Macháček usměrnit do branky. Přesto se tento náš útočník nakonec prosadil, ale pro offsidové postavení nebyla tato branka uznána.

 

Závěrem: Domácí nastoupili s velmi mladou sestavou. Nebýt výpadku v koncentraci na začátku utkání a před třetí brankou, sehráli jsme celkem vyrovnané utkání. Pozitivní na tomto utkání je, že druhý poločas jsme dokázali domácí dostat pod tlak a vytvořit si příležitosti ke skórování.

Chtěli bychom i touto cestou poděkovat trenérovi R. Havlíkovi za podporu a vedení tohoto mužstva a popřát mu mnoho úspěchů v jeho další trenérské práci.

 

Sestava: Sobotka - Křepinský, Martínek, Kilián, Smolák - Škobis, Rožníček, Pačanda, Sucharda (46. Jersey) - Chrbolka (46. Hloušek), Rot (55. Macháček)

M.P.

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY