M'C' - Sokol Nebušice B 4:1 (1:1)

NebusiceStřešovice - Po dlouhé době zápas, který se musel líbit z obou stran. Dnes bylo vidět, že hráči se drželi taktických pokynů po celý zápas a díky tomu se podařilo dotáhnout zápas do vítězného konce. Dnes hráli Střešovice ze zatažené formace, s využitím rychlých záložníků, který zatahoval po únikách k postranní lajně a snažil se hledat jediného útočníka Macháčka k zakončení. V prvním 
poločase, asi v desáté minutě se to podařilo na pravé strasně Chrbolkovi, který si udělal se svou pověstnou koloběžkou dva hráče a před vápnem prostrčil balón mezi stopera a beka na Macháčka, který nezištně přenechal míč na nabíhajícího záložníka z levé strany Yherzyho, který už neměl problém proměnit balón ve vedoucí gól. Dnes velice aktivní Yerzy, který měl svůj den se dostával svou rychlostí i důrazností za soupeřovic beka a párkrát se mu podařilo prostrčit na Machiho, který vetšinou hlavičkoval nebo vystřelil nad, ale z důvodů velice dobře hrajícího soupeřovic stopera. Deset minut před koncem prvního poločasu, kdy jsme se dostávali pod tlak díky opět klasicky, kdy zapomínali hráči co mají hrát, přišel trest. Po výkopu soupeře šli tři domácí hráči do hlavičky, kterou samozřemě neměli, se dostal nakopnutý balón na roh vápna, kde dosud výborně hrající Yerzy nezkušeně odkopával míč a trefil nechtěně důrazně dotírajícího hráče do břicha, čímž byla odpískaná penalta. Tím byl ukončen poločas plichtou. V kabině se to opět vyříkalo, a s nadějí na dobrý výsledek se šlo na hřiště. Po malé obměně se nastoupilo ve stejnou taktikou jako na začátku. Yerzhy opět výtečně po obranném zákroku Nováka zatáhl balón k postranní lajně, a hezkým střílenou střelou hledal spoluhráče ve vápně, a ejhle našel Machiho, který po dlouhém půstu konečně proměnil, a toho jako by nastartovalo. Po gólu se zranil nepříjemně Apolenár, kterého vystřídal hrající tréner Rot. Pomalu se dostávali domácí pod tlak, ale soustředěnou defenzívou soupeře k ničemu nepustili, čímž vznikali okna v soupeřovic obraně, čehož využil znovuzrozený Macháček po pěkném protiůtoku Melounka, který prodloužil opět na Yerzyho, po jehož centru Machy zvyšoval na 3:1. Deset minut hráčům docházeli síly, ale kompaktní výkon celého mužstva odolával sílejícímu tlaku, který opět završil Machi gólem po super přihrávce Melounka. Forewer Střešovice
Sestava: Sobotka - Křepinský, Martínek, Ulrich, Novák, Rožníček, Sucharda (46.Melounek), Yerzhy, Hloušek, Chrbolka (56.Apolenár, 65.Rot), Macháček

Josef Rot

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY