M´A´ - Praha 1999 4:2 (2:1)

Střešovice – po třech venkovních zápasech konečně doma. Soupeř v prvních 3 kolech nezískal ani bod se skóre 2:13. Z tohoto důvodu jsme byli jasnými favority utkání.

Hned po rozehrání utkání se po kombinaci od vlastní branky přes Tomáše Obermajera dostal do šance Láďa Morgenstern a do prázdné branky dorážel Stefan Zvolenský – 1:0. Tento docela snadný gól mohl určit ráz celého utkání, ale bylo tomu jinak. V 6‘ jsme měli dostatečný počet hráčů ve vlastním vápně, ale špatný odkop uklízí soupeř volejem do naší branky – 1:1 – stane se. Hned za 2 min Dan Vokurka vyslal Štefiho do křídla a ten centruje před branku, kde Obr volejem přestřeluje branku. V 18‘ zprava centruje Obr a z malého vápna Pavel Kopal hlavou míjí branku. Ve 20‘ jsme se již dočkali – Obr našel Pavla Kopala a ten ve vápně dokázal ještě přihrát na volného Stefana Zvolenského – 2:1. Do poločasu ještě soupeř ukázal, že má nebezpečné standardní situace – po jednom z rohů hlavičkou trefil břevno. Svou hrou jsme dali soupeři „čuchnout“ a začal to být nervózní zápas.

Druhý poločas začal nebezpečnou střelou soupeře, kterou vytáhl Ondra na roh. V 53‘ si chtěl Vojta Šulc narazit s Láďou Morgensternem, což vystihl obránce hostů a posílá dlouhou „malou domů“ přesně kolem vyběhlého brankáře – 3:1. V 58‘ jsme ztratili míč ve středu hřiště a rychlý protiútok zakončil soupeř přesně – 3:2. Soupeř hrozil zejména ze standardních situací. V 75‘ však zahrával Petr Doležal rohový kop, Tomáš Obermajer prodlužuje a Vojta Šulc s přehledem zakončuje – 4:2. V závěru ještě Jirka Němec vysouvá Petra Doležala, jehož lob končí na břevně branky soupeře.

Závěrem:

V sychravém počasí to nebyl tak hezký fotbal jako před týdnem na Aritmě, ale máme 3 body, nikdo se nezranil a to je z tohoto utkání asi to hlavní.

Další, a to hodně těžké utkání, hrajeme v sobotu 8.9. od 17:00 v Radotíně s domácím mužstvem, které v dosavadním ročníku neztratilo ani bod.

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Ondra Pospíchal,

V poli: Martin Charvát, Daniel Vokurka, Daniel Smejtek, Přemek Kučera (79‘ Jiří Němec), Vojtěch Šulc, Petr Doležal, Stefan Zvolenský (74‘ Pavel Ferstl), Tomáš Obermajer, Ladislav Morgenstern (62‘ Martin Štyks), Pavel Kopal (62‘ Tomáš Kouklík),

Střelci SKS v utkání:

1‘, 19‘ Stefan Zvolenský; 53‘ vlastní soupeře; 73‘ Vojta Šulc.

Zapsal: Libor Kašpar 2.9.2018

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • OC šestka