FK Viktoria Žižkov – U12 15:4 (4:1, 4:2, 7:1)

Vítkov – na tento okamžik jsme se těšili celé prázdniny, ale samozřejmě jsme měli i určité obavy jak pojmou ligová střetnutí naši chlapci. K prvnímu utkání jsme zavítali na pražský Vitkov kde své zápasy hraje Viktorka Žižkov. Čekalo nás dlouhých 90. minut.

Po první půlhodince jsme setřásli nervozitu, čemuž jistě napomohl i vstřelený gól v závěru této části kdy se do samostatného nájezdu dostal Asarlidis a nasadil brankáři „jesličky“

V druhé části jsme začali hrát na plné obrátky a z kluků byla vidět snaha střílet góly a popasovat se se silným soupeřem jak se sluší a patří. Několikrát jsme dokázali předvést pohlednou kombinaci a dostávali jsme se i do šancí. Houdek nejprve trefil tyč, na podruhé však mířil přesně. Po dobré přihrávce Růžičky se do samostatného úniku dostal Ševčík, proti vyběhnuvšímu gólmanovi zachoval chladnou hlavu, chytrá klička a poté již prázdná branka a gól!

Ve třetí třetině byl úbytek sil znatelný, nicméně stále kluci dřeli do úmoru a i přes více inkasovaných branek zaslouží pochvalu. Svůj příspěvek do konečného skóre přidal i Škába, který se jedním dotekem obtočil kolem bránícího hráče a míč umístil přesně k pravé tyči domácí svatyně!

Závěr: První ligové střetnutí v nás zanechalo dobrý dojem, kluci to odmakali od první do poslední minuty a přes nesporné kvality soupeře jsme si zasloužili o pár obdržených gólů méně. Nicméně pokud v tomto duchu budou vypadat i ostatní utkání, věříme že můžeme být úspěšní i bodově!

Branky SKS1911: Asarlidis, Houdek, Ševčík, Škába

Sestava: Asarlidis, Ascherl, Bazala, Dušek, Forejt, Grégr, Hereš, Houdek, Růžička ©, Syneček, Ševčík, Škába, Štědrý, Vodrážka.

Další utkání hrajeme již ve středu 5.9.2018 v Roudnici nad Labem od 17:00

Jan Syrový (3.9.2018)

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • OC šestka