U12 - FC Slovan Liberec 0:17 (0:8, 0:4, 0:5)

Střešovice - Před zápasem s Libercem došlo u týmu U12 k důležité změně. Tým, který byl poslední dva roky doplňován hráči ročníku 2008, se osamostatnil a sobotní zápas pro Liberci měl být jejich prvním krokem.

Pro nově utvářející se tým, to byla na začátek velmi těžká zkouška. Do zápasu kromě stálých jmen (Aschler, Hereš, Forejt, Nehonský, Martinec atd.) nastoupili kluci, pro které to bylo vůbec první mistrovské utkání za SKS 1911 a v jednom případě dokonce první mistrovské utkání vůbec. Průběh zápasu byl docela jednoznačný.  Náš tým se, až na pár sympatických náznaků, převážně jen bránil a čelil jednomu bílo-modrému útoku za druhým. Nebýt výborně chytajícího  Ascherla a srdnatě bránícího Hereše, mohlo být skóre zápasu výrazně vyšší. I přes vysokou prohru musím kluky pochválit. Až na pár výjimek totiž předvedli obětavý výkon a soupeři zápas rozhodně neusnadnili.

Závěrem: Tento „nově“ vznikající tým má před sebou ještě spoustu práce a těžkých chvilek. Naším úkolem je tým vhodně doplnit, ustálit, trpělivě pracovat a posouvat se zápas od zápasu.

Sestava: Asarlidis, Ascherl, Bazala, Bouček, El Tohami, Fajtl, Forejt, Hereš, Martinec, Nehonský, Nguyen,

Příští utkání hrajeme v neděli, 16.9.2018 od 10:00 v Benešově.

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • OC šestka