Olympia Radotín 'B' - MA 0:0 (0:0)

Radotín – v sobotu jsme jeli na hřiště lídra naší skupiny, který dosud neztratil ani bod a po čtyřech kolech měl skóre 18:3. Tým soupeře posílilo před sezónou mnoho mladých hráčů se zkušenostmi z mládežnických ligových soutěží, kteří čekají na šanci prosadit se do „A“ týmu. Rozhodně favoritem utkání byl Radotín.

Hned v 5‘ se do šance dostával domácí útočník (zpracoval míč těsně u hlavy Přemka Kučery), obhodil Ondru v naší bráně, ale míč před brankovou čárou poslal do autu Jirka Němec. Pak se dlouhé minuty hrálo hlavně ve středu hřiště, protože obě obrany pracovaly bezchybně. V 25‘ po rohovém kopu domácích míří hlavička útočníka nad břevno naší branky. V 35‘ jsme zahrozili my – přesný pas Přemka Kučery nachází Tomáše Obermajera, který ve vápně přešel přes obránce, ale další vracející se domácí hráči střelecký pokus zablokovali. Když se neujal ani střela domácích z přímého kopu (Leo Bužik), skončil poločas bez branek.

Druhý poločas jsme již hráli odvážněji a hra se přelévala z jedné strany na druhou. V 50‘ se po levé straně do šance dostali domácí, ale Přéma zachytil míč a vyslal do brejku Štefiho, kterému ukopl v poslední chvíli obránce míč na roh. V 60‘ po centru Stefana Zvolenského se do zakončení tlačili hned 2 naši hráči, ale nedosáhli na míč. V následující minutě se do vápna po pravé straně dostal Martin Štyks, ale brankáře nepřekvapil. V 66‘ vstřelili domácí gól (Leo Bužik), ale jasný ofsajd neunikl pomeznímu. V 75‘ se na výlet z místa stopera vydal Jirka Němec (á la Franz Beckenbauer), ale přečíslení jsme zakončili nepřesnou ranou Obra z hranice vápna. V 79‘ se po naší chybě dostal do jasné šance soupeř, ale Ondra tečoval na roh. Do poslední minuty chtěla obě mužstva vsítit branku, ale nikomu se to již nepovedlo.   

Závěrem:

Utkání ukázalo, že jsme připraveni hrát venku minimálně vyrovnané utkání s každým týmem naší skupiny. V prvním poločase měli více ze hry domácí, ale v podstatě jsme je do žádné výraznější šance nepustili. Druhý poločas již byl vyrovnaný a stejně jako domácí jsme i my mohli zápas rozhodnout. Nakonec byla remíza (podle mne) spravedlivá.

Ve středu 12.9. od 17:00 hrajeme pohár na Stodůlkách. Další MU hrajeme v sobotu 15.9. od 16:30 doma ve Střešovicích s ABC Braník „B“.

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Ondra Pospíchal,

V poli: Martin Charvát, Jiří Němec, Přemek Kučera, Daniel Smejtek, Vojtěch Šulc, Petr Doležal, Tomáš Obermajer, Filip Svoboda (73‘ Pavel Kopal), Stefan Zvolenský (71‘ Ladislav Morgenstern), Martin Štyks (65‘ Jan Kopecký)

Připraveni: Tomáš Doležal, Pavel Ferstl.

Střelci SKS v utkání:

0

Zapsal: Libor Kašpar 10.9.2018

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • OC šestka