O35 - Čechie Smíchov 3:5 (2:3)

C.SmichovWhat´s UP II. - Pokusit se po delší pauze zase vyhrát. Zápas mnoha branek. Soupeř, se kterým jsme doma ještě neprohráli. Do vedení hned v 1. minutě. Komunikace what´s up vylosovala dnešní sestavy.

O35 - Sokol Řepy 2:2 (1:0)

RepyWhat´s UP - Po čtyřech měsících vzkřísit nejstarší střešovický tým. La vecchia squadra di guardia. Z mrtvých vstání mělo pomoci založení whatsupové skupiny, každodenní diskuse o 100 a více zprávách vlily do členů novou energii. Špičkování a rýpání se přeneslo i na hřiště, což v tomto případě mělo pozitivní dopad. S výsledkem může být staronový trenér Novák spokojený.

Nebušice - O35 10:2 (3:2)

NebusiceBuonGiorno - Nebudeme pitvat nejhorší výsledek v historii střešovické gardy. Trenér Novák řekl: „DOST!“ A skončil. Několik hvězd řeklo: „DOST!“ A skončili. Pak se rozestoupily mraky, prosvitly první letní sluneční paprsky, střešovickým areálem zaznělo hluboké bájné buongiorno amici.

O35 - Hostivice 0:5 (0:1)

micO čem psát? Subjektivním okem snažit se o objektivitu, nebo text poupravit, uhladit a jemně říct, nedařilo se nám?

• OC šestka