RepySniper - Druhý zápas. V neděli to vypadalo, že nastoupíme s dvaceti hráči. Pondělní realita však znamenala dva hráče na střídání. Premiéra na trávě se kvůli nepřízni počasí nekonala.

Začali jsme aktivně, soupeř hrál o jednoho hráče méně, což však bohužel nebylo příliš znát.

C.SmichovNový začátek - Nový kouč. Noví hráči. Nová taktika. Nový systém. Nové míče. Málem i nové hřiště. Nakonec se však zápas odehrál na UMT. První zápas v kalendářním roce 2018 dopadl ku spokojenosti nového lodivoda Zdeňka Kopsu.

C.SmichovWhat´s UP II. - Pokusit se po delší pauze zase vyhrát. Zápas mnoha branek. Soupeř, se kterým jsme doma ještě neprohráli. Do vedení hned v 1. minutě. Komunikace what´s up vylosovala dnešní sestavy.

RepyWhat´s UP - Po čtyřech měsících vzkřísit nejstarší střešovický tým. La vecchia squadra di guardia. Z mrtvých vstání mělo pomoci založení whatsupové skupiny, každodenní diskuse o 100 a více zprávách vlily do členů novou energii. Špičkování a rýpání se přeneslo i na hřiště, což v tomto případě mělo pozitivní dopad. S výsledkem může být staronový trenér Novák spokojený.

NebusiceBuonGiorno - Nebudeme pitvat nejhorší výsledek v historii střešovické gardy. Trenér Novák řekl: „DOST!“ A skončil. Několik hvězd řeklo: „DOST!“ A skončili. Pak se rozestoupily mraky, prosvitly první letní sluneční paprsky, střešovickým areálem zaznělo hluboké bájné buongiorno amici.