• Galavečer SKS1911

  Předprodej vstupenek na Střešovický Galavečer zahájen!

  Celý článek

 • 01

  "Benfika" doma nasázela Písnici půl tuctu branek, a dotahuje se na první místo

  Celý článek

 • U17

  O výhře v Ostré bylo v zápase U17 rozhodnuto již po poločase

  Celý článek

O35 - Chýně 4:2 (4:0)

SK Střešovice U35 vs. Chýně 4:2 (4:0)
V pondělí 1. září rozehráli své podzimní zápasy i střešovičtí senioři. Již pošesté se utkali s výběrem Chýně, která ani jednou v předchozích zápasech nedokázala zvítězit.
(4:1, 3:1, 6:3, 4:3, 2:1).Charakteristickým prvkem těchto duelů jsou vynikající vstupní půlhodinky střešovického výběru, který se skvěle pohybuje, napadá, kombinuje a je efektní v zakončení. Postupem času ze střešovického výběru vyprchává euforie, klesá pohyb, zvyšuje se počet nepřesných přihrávek a jednoznačný profil utkání se mění v dramatickou koncovku. První školní den jsme tento zvyk rozhodně neporušili.
Po dvaceti minutách jsme vedli již 3:0. Vyčkávali jsme na rozehru soupeře, správně jsme časovali obranný tlak na soupeře, který nám pomohl snadno získat míč pod svou kontrolu a velmi dobře jsme kombinovali. Na konci jedné z úspěšných kombinací se ocitl Šimberský 1:0. Přesný centr parádním volejem do branky umístil Vodrážka 2:0. Po rozehraném přímém kopu se hlavou prosadil opět Šimberský. 3:0.  Gólovou tečku prvního poločasu si vzal na starosti Novák, který neomylně po rohovém kopu umístil svou střelu nechytatelně k tyči. 4:0.
Ve druhém poločase došlo ke zvolnění. Vytratil se pohyb, zřejmě došly síly a soupeř nás začal přehrávat. Přesto se soupeři dlouho nedařilo vsítit branku. Mezi tyčemi stál host mezi seniory, gólman z U18 Ondra Pospíchal, a v bráně se rozhodně nenudil a udivoval svou pohyblivostí i reflexi. Kapituloval až po nedůslednosti v obraně v 62. minutě. 4:1. O osm minut později jsme nechali soupeře lehce projít až k hranici pokutového území a povedenou střelu bylo sníženo na 4:2.V poslední čtvrthodince se nabízely četné příležitosti brejků, leč chyběly už potřebné síly pro úspěšné zakončení.
Po šesté jsme uspěli a od loňského léta jsme dosud nepoznali porážku. Dovršili jsme 12. zápas bez prohry. V pondělí 15. září od 19 hodin přivítáme dalšího soupeře, tentokrát výběr Čechie Smíchov.
Sestava :  Pospíchal - Barták, Kašpar M., Novák, Tymočko – Petr , Pačanda, Hloušek, Kopsa, - Šimberský, Žuček,  (Křepinský, Hrdlička, Horáček, Vodrážka)
Zizzé
kopackaStřešovice - V pondělí 1. září rozehráli své podzimní zápasy i střešovičtí senioři. Již pošesté se utkali s výběrem Chýně, která ani jednou v předchozích zápasech nedokázala zvítězit (4:1, 3:1, 6:3, 4:3, 2:1). Charakteristickým prvkem těchto duelů jsou vynikající vstupní půlhodinky střešovického výběru, který se skvěle pohybuje, napadá, kombinuje a je efektní v zakončení.

Postupem času ze střešovického výběru vyprchává euforie, klesá pohyb, zvyšuje se počet nepřesných přihrávek a jednoznačný profil utkání se mění v dramatickou koncovku. První školní den jsme tento zvyk rozhodně neporušili. Po dvaceti minutách jsme vedli již 3:0.
.
Vyčkávali jsme na rozehru soupeře, správně jsme časovali obranný tlak na soupeře, který nám pomohl snadno získat míč pod svou kontrolu a velmi dobře jsme kombinovali. Na konci jedné z úspěšných kombinací se ocitl Šimberský. 1:0. Přesný centr parádním volejem do branky umístil Vodrážka 2:0. Po rozehraném přímém kopu se hlavou prosadil opět Šimberský. 3:0.
.
Gólovou tečku prvního poločasu si vzal na starosti Novák, který neomylně po rohovém kopu umístil svou střelu nechytatelně k tyči 4:0. Ve druhém poločase došlo ke zvolnění. Vytratil se pohyb, zřejmě došly síly a soupeř nás začal přehrávat. Přesto se soupeři dlouho nedařilo vsítit branku. Mezi tyčemi stál host mezi seniory, gólman z U18 Ondra Pospíchal, a v bráně se rozhodně nenudil a udivoval svou pohyblivostí i reflexi. Kapituloval až po nedůslednosti v obraně v 62. minutě. 4:1.
.
O osm minut později jsme nechali soupeře lehce projít až k hranici pokutového území a povedenou střelu bylo sníženo na 4:2. V poslední čtvrthodince se nabízely četné příležitosti brejků, leč chyběly už potřebné síly pro úspěšné zakončení. Po šesté jsme uspěli a od loňského léta jsme dosud nepoznali porážku. Dovršili jsme 12. zápas bez prohry.
.
V pondělí 15. září od 19 hodin přivítáme dalšího soupeře, tentokrát výběr Čechie Smíchov.
.
Sestava:  Pospíchal - Barták, Kašpar M., Novák, Tymočko – Petr, Pačanda, Hloušek, Kopsa, - Šimberský, Žuček, (Křepinský, Hrdlička, Horáček, Vodrážka)
Zizzé 

FANSHOP

Snapback

ČEPICE - SNAPBACK

600 Kč

Zakoupit

Silikonový náramek

Silikonový náramek

50 Kč

Zakoupit

Dres

DRES

750 Kč

Zakoupit

Brýle

Brýle

120 Kč

Zakoupit

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

 • Msmt Logo
 • Praque Logo
 • Praque 6 Logo
 • Facr Logo
 • Praque Football Logo
 • BBP STAVBY
 • Oc Estka 120
 • STRESKY