O35 - Čechie Smíchov 9:3 (6:1)

micuda-114910864719011[1]Asasínčtí zabijáci - 19. hodina v pondělí 15. září se stala tradičním časem pro fotbalový teátr střešovického týmu Over35. Tentokrát k nám zajela Čechie Smíchov a chtěla nám připomenout, že 13 není šťastné číslo. Respektive nám nechtěla dopřát 13 zápasovou neporazitelnost.

Střešovičtí matadoři se však v prvních třiceti minutách prezentovali jako nemilosrdní Asasínové. Nepřišlo žádné přátelské oťukávání, žádná vřelá objetí. Naopak přišlo presování od velkého vápna, dech beroucí tempo, a útočné nájezdy divokých včel.

Ve třetí minutě jsme už spálili čtvrtou gólovou šanci. V 10´ přišla gólová smršť. Fanda Melounek po přihrávce Zizzého 1:0. Vzápětí soupeř nečekaně ve 12´ vyrovnal po dlouhém sprintu přes celé hřiště. 1:1 Po čtvrt hodině přišly dva zásahy našeho výběru. Byla u toho dvojice Šimberský a Křepinský. Vzájemně si nacentrovali na gól. 2:1, 3:1.
.
Ve 20´ po další excelentní přihrávce Šimberského přidal druhou branku v zápase Melounek. 4:1 Ve 23´ přišla zřejmě nejhezčí akce zápasu. J Fantastický pas od Bouka našel v plném náběhu hlavu Zizzého, který neskutečně tvrdě nechytatelně umístil k tyči. J 5:1. V závěru prvního poločasu ve 40´ nekompromisní bombo z malého vápna zavěsil Bouk. 6:1

Do druhého poločasu už náš tým opět vstoupil mnohem vlažněji a hra se vyrovnala. Přesto jsme brzy vstřelili další dvě branky. Nejdřív v 55´ Zizzé vyslal kolmici na Melounka a ten završil svůj hatrick. 7:1 V 61´ po zahraném rohu míč propadl k Zizzému, který o břevno narazil volnému kapitánovi Novákovi, který potvrdil, že má nejtvrdší hlavu v širokém okolí a hlavou poškodil síť. 8:1
.
Za tohoto stavu se hra již velmi zvolnila. Soupeř snadno prošel naší obranou díky jednomu hráči, který obešel pět našich a zblízka snížil. 8:2 V závěru zápasu se diváci dočkali ještě dvou branek. Nejdřív své sólo na hřiště soupeře po kličkách ve vápně zakončil Petr. 9:2 V poslední minutě zápasu pak ještě uspěl soupeř a dovršel brankový tucet. 9:3.

Asasíni dovršili 13. zápas bez prohry.

Příští pátek 26.9. od 19 hodin přivítáme soupeře z Hostivic.

Sestava SKS O35:
Pospíchal - Barták, Novák, Věchtík, Tymočko – Křepinský, Žuček, Pačanda, Vodrážka – Šimberský, Melounek (Hrdlička, Horáček, Petr, Bouček)