Pod lampou je tma, doslova. O35 - Nebušice 3:0 (3:0, nedohráno)

Pod lampou je tma, doslova.
SK Střešovice O35 vs. Nebušice O35 3:0 (3:0, nedohráno)
Po roce se vrátil do sestavy uzdravený Radek Trhlík a hned doslova zašpuntoval na svém postu levého obránce polovinu hřiště. Opět se nám podařilo vstřelit rychle gól, i když tentokrát nám spíše ublížil. V 10 minutě po pravé straně unikl neustále útočící Kolja, poslal centr s neuvěřitelně dokonalou trajektorií, ve vápně předvedl Zizzé mohutný, velkolepý pěticentimetrový výskok a hlavou otevřel skóre. (1:0) Snadnost této branky nás silně motivovala ke hře dopředu. Po čtvrt hodině jsme hráli na dva obránce vzadu, a s osmi útočícími hráči. Jelikož jsme všechno hráli středem, prakticky jsme se nedostávali do šancí. Stopeři Novák i Kašpar, později i Kopsa často čelili útokům dva na dva. Naštěstí v soubojích dominovali. Ve středu hřiště sbírali míče Pačanda i Hloušek, dobře rozehrané akce ale končily před vápnem Nebušic. Až v samotném závěru nám opět trochu narostla křídla. Jirka Hloušek se konečně odhodlal také k nějaké střele, tu v pokutovém území srazil jeden z obránců rukou a my získali výhodu pokutové kopu. Neomylný specialista Zdeněk Kopsa ukázal brankáři, kam ji kopne a ostrou ranou ji do toho místa k tyči
ve 36´ kopl. (2:0) Těžko chytat. To i Čechiňo by plachtil vzduchem marně. O šest minut pozdě vyslal Pačanda z vlastní poloviny přesnou přihrávku do běhu středem hřiště Zizzého. Ten se z vlastní poloviny řítil sám na branku. Pod tlakem z vyčerpání, kolapsu a fyzického zhroucení se dostal k velkému vápnu již společně s bránícím stoperem a z posledního zbytku energie umístil nechytatelně svou křižní střelu. (3:0, autentická výpověď samotného hráče)
První poločas proti zdatnému soupeři jsme vyhráli o tři branky, což z hlediska průběhu druhých poločasů v předchozích zápasech nemusel být náskok dostačující.
Druhý poločas jsme chtěli zlepšit hru zejména po taktické stránce. Po pěti minutách odehraného druhého poločasu však bylo po zápase. Zřejmě někdo, možná trenér Míla Novák, možná správce Martin Zendulka, nevěřili, že tříbrankový náskok je dostačující a bylo by škoda prohrát. Možná Kolja, který spěchal domů, možná někdo, komu začal oblíbený seriál a ozařovala ho světla na hřišti. Každopádně v čase 20:00 zhasla všechna světla a bylo to. Tma jako třeba v pytli. Ono „pod lampou je tma“ se naplnilo doslova, do písmene. Každopádně 14. Zápas bez prohry. Střešovický zimní turnaj má jasného favorita.
Příští zápas: V pátek 7. Listopadu od 19 hodin přivítáme Hostivice.
Branky: 10´ + 42´ Zizzé, 36´ Kopsa
Sestava SKS o35
Pospíchal - Tymočko, Novák, M. Kašpar, Trhlík – Křepinský, Hloušek, Pačanda, Kopsa – Zizzé, Melounek ( Hrdlička, Vodrážka, Petr, Barták)
Zizzé
osvetleniStřešovice - Po měsíční pauze jsme se opět dostali do zápasového módu. S informací, že jsme přihlášeni na Střešovický zimní turnaj, jsme chtěli vstoupit do zápasu aktivně. Věděli jsme, že první poločasy jsou pro nás klíčové. V nich většinou jsme schopni získat rozhodující náskok, který se ve druhé půli tenčí.

Po roce se vrátil do sestavy uzdravený Radek Trhlík a hned doslova zašpuntoval na svém postu levého obránce polovinu hřiště. Opět se nám podařilo vstřelit rychle gól, i když tentokrát nám spíše ublížil. V 10 minutě po pravé straně unikl neustále útočící Kolja, poslal centr s neuvěřitelně dokonalou trajektorií, ve vápně předvedl Zizzé mohutný, velkolepý pěticentimetrový výskok a hlavou otevřel skóre. (1:0)

Snadnost této branky nás silně motivovala ke hře dopředu. Po čtvrt hodině jsme hráli na dva obránce vzadu, a s osmi útočícími hráči. Jelikož jsme všechno hráli středem, prakticky jsme se nedostávali do šancí. Stopeři Novák i Kašpar, později i Kopsa často čelili útokům dva na dva. Naštěstí v soubojích dominovali. Ve středu hřiště sbírali míče Pačanda i Hloušek, dobře rozehrané akce ale končily před vápnem Nebušic. Až v samotném závěru nám opět trochu narostla křídla. Jirka Hloušek se konečně odhodlal také k nějaké střele, tu v pokutovém území srazil jeden z obránců rukou a my získali výhodu pokutové kopu. Neomylný specialista Zdeněk Kopsa ukázal brankáři, kam ji kopne a ostrou ranou ji do toho místa k tyči ve 36´ kopl. (2:0)

Branky: 10´+ 42´Zizzé, 36´Kopsa
Sestava SKS: Pospíchal - Tymočko, Novák, M. Kašpar, Trhlík – Křepinský, Hloušek, Pačanda, Kopsa – Zizzé, Melounek (Hrdlička, Vodrážka, Petr, Barták)
Příští zápas: V pátek 7. listopadu od 19 hodin přivítáme Hostivice.