O35 - Hostivice 5:4 (2:1)

micOstré pohledy - Pátek. Netradiční den v tradiční čas. Od 19 hodin jsme se pokusili přidat 15. zápas bez prohry. Na zápas přijel scout z periférie okouknout některé špičkové hráče střešovického výběru. Nicméně k zápasu. Opět se nám podařilo vstřelit brzy úvodní branku.
,
Zizzé vyslal ne zcela zdařilou kolmici za obranu, jenže Petr Musil ji dokázal ještě vybojovat a pak předložil nabídku pro Fandu Melounka. (1:0) Tento gól byl předzvěstí hatricku, protože pokud dá Fanda gól, přidá další dva. Jak se po zápase Fanda vyjádřil: „Strašně rád přispívám do týmové kasy a za hatrick mohu dát do pokladny celý majlant.“ Pak jsme se začali zase trápit. Vzadu jsme působili jistě, dařila se nám kombinace a ztroskotávali jsme na finální přihrávce.
,
Po půl hodině jsme navíc byli potrestáni vyrovnávací brankou. Hostující hráč se dostal na dostřel a přesnou střelou ze 70 metrů překopl celou sestavu Střešovic včetně překvapeného brankáře.(1:1) Nespokojenost začala probublávat. Navíc se i přiostřila hra. Respektive pohledy některých hráčů. Ještě v první půli jsme se díky přesnému centru Křepinského a sebevědomé střele Melounka dostali zpět do vedení.(2:1)

Druhá půle začala pod taktovkou kapitána Nováka. Několikrát byl poslán k zemi a z ostrých pohledů létali jiskry jak od vánočních prskavek. Po hodině zápasu naši hře mohl dodat klid další gól. Křepinský nemohl zkrotit skákající míč v pokutovém území, jeho situaci vyřešil přiběhnuvší Zizzé a ostrým volejem levou nohou uklidil míč do brány. (3:1) Všem bylo jasné, že i v tomto reportu bude o čem psát a ve Střeškách, o čem mluvit.

Mít v týmu Zizzého a nemít v týmu Zizzého jsou dvě odlišné věci. J Koneckonců jako kteréhokoli hráče…JJ

Bohužel náš tým začal spíše uvadat. Ostře se na nás díval i soupeř. Rázem tu byla přestřelka nejen v pohledech. Soupeř dokázal snížit zdařilou kombinací. (3:2) Po zběsilém úniku po pravé straně poslal Kolja neuvěřitelně přesný centr na zadní tyč a parádním volejem se zapsal do třetice Fanda Melounek. (4:2) Zápas gradoval. Hostivice opět snížily.(4:3)

S postupujícím časem nás soupeř zcela přehrával, nám se nedařilo vepředu udržet míč, respektive jsme nedokázali nic vytěžit z opakovaných brejků. Poslední čtvrthodinka se hrála bez neexistujících záloh. Deset minut před koncem se exkluzivně proháčkoval obranou Petr Musil a ukázal, že i on dokáže střílet góly. (5:3) Jenže Hostivice znovu dokázaly snížit a do poslední minuty to bylo pořádné drama. (5:4)

Po zápase na nás ostře hleděl i captain Novák. Nicméně v hloubi duše i jeho potěšila další výhra. Příští zápas sehrajeme opět v pátek 21. listopadu od 19 hodin proti Semicím.

Branky: 12', 37'+ 68' Melounek, 59' Zizzé, 81' Petr Musil

Sestava SKS o35
Don Carlos - Tymočko, Novák, Kopsa, Trhlík – Křepinský, Zizzé, Pačanda, Petr Musil – Vojta, Melounek (Vodrážka, Barták)

FANSHOP