O35 – FK Semice 6:5 (2:2)

micuda-114910864719011[1]Sprcháče z mrtvého moře - K našemu předposlednímu zápasu v roce jsme si pozvali velmi ostřílený a kvalitní tým ze Semic. My jsme nastoupili v klidném pohodovém rozpoložení, 15 zápasů v řadě jsme neprohráli, navíc v chladném počasí jsme nuceni více běhat, což má enormní vliv na kvalitní hru, kterou posléze předvádíme.

Nicméně prognóza je hezká věc, realita jiná, jak by prohlásil komentátor sportovních pořadů Jaromír Bosák. Semice na nás vlítly. Už ve třetí minutě se ujaly vedení. (0:1) V nadcházejícím čase nám příliš míč nepůjčovaly. Aktivně kombinovaly a vytvářely z našich hráčů plastové kužele. Přestože byla zima, naši hráči byli teple oblečeni, takže nebylo potřeba se nějak zvlášť hýbat. Soupeř toho dokonale využíval. V 10´minutě již vedl o dvě branky a po dalších šancí si divák mohl velmi snadno představit i 10ti gólový příděl.(0:2)

Ve 26´přeci jenom se zablýsklo na lepší časy. Po delší chvilce na míči připravil pozici Zizzému svou nahrávkou Vodrážka. Zizzé se nerozpakoval a napálil míč na bránu. Byť do náruče brankáři Semic, tak z toho byl na konec kontaktní gól. Brankáři ta střela nějakým způsobem prošla pod tělem. (1:2) Po půlhodině se do hry zapojil opozdivší se Petr Musil, a hned to bylo znát. Ve 44´byl na konci brejkové situace, prohnal se kolem obránců a svou střelou na zadní tyč vyrovnal. (2:2) Přestože jsme uhráli dobrý výsledek v první půli, byli jsme nespokojeni. Soupeř nás přehrával a herně drtil. Do druhého poločasu jsme se rozhodli presovat.

Pres byl ve druhé půli okamžitě znát. Soupeř začal chybovat a my se dostávali do šancí. Leč deset minut v takovém tempu je pro nás maximum, navíc místo vstřelené branky přišla inkasovaná. Lacině jsme ztratili v rozehrávce míč a soupeř hrál dopředu velmi nebezpečně. (2:3) Vyrovnání jsme se zhruba v 64´. Přihrávku Hlouška si zpracoval Petr Musil a za velké pomoci bránícího hráče se mu podařilo vyrovnat. (3:3). Pak přišel totální útlum, únava se dostavila, elán zmizel, a soupeř nás mačkal, jak šťávičku z limetek. Navíc jsme mu pomohli nesmyslným faulem v pokutovém území. Penaltu soupeř bezpečně proměnil. (3:4) Deset minut před koncem nám soupeř zasadil další úder, přestože do mrtvého už se nekope. (3:5)

Soupeř měl další šance. Profil i projev hry vypovídal šanci na to, že utkání vyrovnáme v kurzu 1: 120. Neměli jsme nic. Někdo by položil otázku, a co nějaká vůle hoši? Ale kdeže. Tým OVER 35 používá kosmetiku, šampony, mýdla z mrtvého moře. To produkuje obrovskou vnitřní sílu každého jedince. V poločase byl jasný pokyn, vstřelte soupeři vítězný gól až v poslední minutě, abychom to zvládli ubránit. A tak se zrodil pohádkový závěr, který přivedl hosty ze Semic k zoufalému neutuchajícímu pláči. Tři minuty před koncem si na Kopsův centr fantasticky naběhl Kolja,

a přes pozdě vyběhnuvšího brankáře skóroval. (4:5) V poslední minutě jsme se v deseti vrhli dopředu, presovali jsme až u rohové fáborku a donutili soupeře k trestuhodné chybě. Přihrávku brankáři zachytil Petr Musil a dovršil svůj hattrick. (5:5). Kdo očekával, že tím to skončilo, tak neví, co způsobují sprcháče z mrtvého moře. V následných dvaceti vteřinách jsme vybojovali dalším heroickým presem rohový kop.
Ten zahrál Martin Pačanda před bránu, kde se do vzduchu vyšrouboval Zizzé a jeho typickým způsobem – napsal bych legendárním, hlavou rozhodl o dalším vítězství SKS. Je až s podivem, jakou formu má O35. 16 zápasů v řadě bez porážky, mají průměr 5 vstřelených branek na zápas, přesto se v nominaci na nejlepší fotbalistu SKS neobjevil jediný hráč v nominaci, přesto se neobjevila ani jedna nominace v soutěži nejhezčí gól roku. Aspoň, že můžeme napsat, že i na tento zápas pořadatelé zahlásili – VYPRODÁNO. Další zápas sehrajeme v pondělí 1. prosince od 19 hodin proti Ruzyni.

Branky:
26', 91' Zizzé, 44', 66', 88' Tymočko, 90' Petr Musil,

Sestava SKS O35:

Turek Jakub - Tymočko, Novák, Kašpar M., Trhlík – Vodrážka, Hloušek, Pačanda, Kopsa – Zizzé, Křepinský ( Barták, Petr Musil)
(Zizzé)

FANSHOP

Snapback

ČEPICE - SNAPBACK

600 Kč

Zakoupit

Silikonový náramek

Silikonový náramek

50 Kč

Zakoupit

Dres

DRES

750 Kč

Zakoupit

Brýle

Brýle

120 Kč

Zakoupit

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY