O35 - FC Přední Kopanina B 4:3 (3:2)

KopaninaDobře vymačkaný citrón - Po nevydařeném utkání 035 se Statenicemi (1:5), které jsme z mnoha pohledů neustáli, přišel zápas nápravy. Výběr Martina Zendulky působil nabitě. A tak nepatrná obava, že bychom mohli inkasovat podobný debakl ,byla na místě. Do sestavy se vrátil kapitán Novák i Zizzé. Naopak chyběl Šimberský, střelec jediné branky z předchozího týdne.

Úvod zápasu překvapivě patřil SKS. Po několika náznacích, byl před vápnem faulován Zizzé, míč si postavil Melounek a svou technickou střelu zakroutil tak, že Petr Beer v brance Kopaniny ji nedokázal zkrotit. (1:0). Kopanina držela míč a hledala opět cestu po kraji, kde měla velmi hbité hráče. Střed hřiště totiž ucpal Vacula. Po propadnutí na pravé straně Kopanina poměrně brzy vyrovnala. (1:1)

Speciální videorozbor Kopaniny, jak bránit Melounka a Zizzého vzal za své ještě v první půli. Zizzé po přihrávce od Věchtíka, překvapil obranu i brankáře nečekaným skluzem, ze kterého poslal SKS do vedení. (2:1). Pouhých 30 minut stačilo, aby se oba mladí a krásní dravci prosadili. Bohužel Kopanina opět dokázala srovnat. Nejdřív jednoznačně zahrála v pokutovém území rukou, dlouhým míčem se dostala na naši poloviny a z následné akce hlavou srovnala. (2:2)

Bohatá na góly první polovina však přinesla ještě jeden moment. Ruka v pokutovém území se pískala po rozehrání rohového kopu. Nařízenou penaltu proměnil opět s přehledem Zdeněk Kopsa. (3:2)

Druhý poločas opět začali lépe hráči SKS. Bohužel jsme však neproměňovali šance, naše redakce však dostala všimné za to, že si nevšimneme kdo. V 60´se individuálně prosadil opět Melounek, Petr Beer v brance zřejmě tento souboj vypustil, aby nedošlo ke zranění střešovického hráče. (4:2).

V 70´došel SKS dech. Šťáva došla. Dvacet minut do konce a tlak soupeře pomalu sílil. Navíc v 75´se mu podařilo po dobré kombinaci snížit. (4:3) Tento zápas v závěru zápasu podržela především obranná linie a brankářem Pospíchalem. Dopředu již nezbývala síla. SKS 035 však byl pevně odhodlán vymačkat citrón pro trenéra Kopaniny do poslední kapičky. Vybojovaná výhra hřeje. Garda SKS získala již 9 bodů a výsledkově předčila mnohá očekávání. Navíc Melounek vévodí tabulce střelců.

(Zizzé)