O35 – TJ Ruzyně 8:2 (3:2)

tangoBuďme struční. Po náročném zimním turnaji přišel zápas naší kategorie. Zápasová praxe se silnými soupeři byla znát a od začátku jsme v utkání dominovali. Byli jsme důraznější a především rychlejší. Buďme struční. Začátek patřil nám. 11´nahrávka Kašpara za obranu, Zizzé k tyči 1:0. 19´ rohový kop Melounka, Zizzé hlavička - 2:0.

Rychlé vedení způsobilo náš útlum, přestali jsme běhat, byli jsme laxní v kombinaci. Soupeři jsme dovolili, aby nás patnáct minut přehrával. Buďme struční, soupeř vyrovnal na 2:2. Do poločasu jsme opět přidali a stihli vstřelit vítězný gól. Skvělý centr Melounka, jisté zakončení hlavou Šimberského - 3:2.

Druhý poločas jsme již zejména fyzicky dominovali. 55´ nakrátko rozehraný roh, polocentr na vápno, Michal Kašpar volej k tyči – 4:2. 62´naražení o soupeře, stahovačka Zizzého, levačka k tyči – 5:2. Přišlo několik zajímavých akcí, souher i střel. Přišlo několik absolutně nezajímavých akcí, souher a střel. Přišlo dokonce několik trapných akcí, nesouher a střel. No ve skutečnosti jsme moc nestříleli. Buďme struční.

68´ uvolnění Křepinského, střela podél gólmana – 6:2. 75´ dobrá orientace Zizzého ve vápně, přesná přihrávka na Hlouška, trefená odkrytá branka – 7:2. 81´přesná kolmice Šimberského středem obrany, Zizzé gól – 8:2.

Byl to příjemný zápas, ve kterém bylo využito 15 hráčů. Odehraný náročný zimní turnaj je znát zejména na fyzické kondici, která je na O35 velmi slušná. Soupeř z Ruzyně se přece jenom teprve rozehrává, bylo to znát. Buďme struční.

Příští zápas hrajeme v pátek 3. dubna od 19.00 s Berounem, zřejmě návrat Patrika Brodana do Střešovic.

Branky SKS: 11´, 19´, 62´, 81´ Zizzé, 42´ Šimberský, 55´Michal Kašpar, 68´Křepinský, 75´ Hloušek

(Zizzé)

FANSHOP