O35 - SK Chýně 2:6 (1:3)

nohy mic1„Strašidla ze Spessartu“. V předchozích šesti duelech jsme se vždy radovali my. Chýně si před zápasem rozhodně dělala zálusk konečně nad námi uspět. My jsme naopak v pouhých dvanácti lidech do zápasu vstoupili velmi ledabyle. Přesto jsme hned z počátku několikrát soupeře vážně ohrozili. Podařilo se nám jít i do vedení.

V 11´přesnou kolmici Melounka zužitkoval Zizzé v úvodní gól. (1:0) To však od nás bylo na dlouho všechno. Působili jsme mdle, ospale, líně. A brzy se to projevilo. Vyrovnání přišlo ve 20. minutě. Dalekonosný lob překvapil našeho brankáře. (1:1) Ve 25´se soupeř prohnal naší obranou a obrátil skóre. (1:2) Impuls, který by nás probudil, nepřišel. Nebyli jsme schopni chytit rytmus, byli jsme průhlední. Snažili jsme se bránit svou tvrz jako strašidla ze Spessartu svůj zámek, jenže čím více utíkal čas, tím více jsme se stávali oněmi strašidly. Ve 34´přišla další úspěšná střela, mířila přímo doprostřed branky, leč i ta skončila v síti. (1:3)

Když se daří, tak se daří. Pokusili jsme se ve druhém poločase na soupeře vlétnout. A v 51´přišel laciný gól číslo 4. (1:4) V 56´ze střely z velkého úhlu to bylo již o čtyři branky. (1:5) Byli jsme na ručník. Trapný a zoufalý výkon našeho týmu. Vzali jsme na sebe duchařskou podobu Spessartských strašidel. Byli jsme všude a nikde. Měli jsme moře šancí, ale neschopni dostat se do úspěšné koncovky.

Soupeř si na naši polovině dělal, co chtěl. V 75´jsme se nadchli ještě k malému vzdoru, když se velmi šťastnou střelou znovu prosadil Zizzé. (2:5) Pokusili jsme se rychle přidat další branku a šance byly. Jenže tento den nepatřil nám. V 86´se v přečíslení soupeř dostal do našeho vápna a úspěšně pečetili konečný výsledek. (2:6). Jednou to muselo skončit a i Chýně musela vyhrát. Snad v příštím zápase předvedeme mnohem lepší výkon a nenecháme výborné individuální výkony Kopsy a Pačandy osamoceny.

Příští zápas sehrajeme v pondělí 27. dubna od 19 hodin.

Branky SKS: 11´ + 75´ Zizzé

Sestava SKS: Radek – Kopsa, Novák, Věchtík, Trhlík, - Musil, Pačanda, Šimberský, Vodrážka – Melounek, Zizzé (Vojta)