O35 – Čechie Smíchov 4:2 (2:1)

brankar let„Tráva nebo umělka“ - Takovou volbu jsme měli před zápasem. Tráva nebo umělka. V průběhu zápasu jsme ještě několikrát volili. Běhat, neběhat. Hádat se soupeřem, nehádat. Hlásit ofsajdy, nehlásit. Dohrát, nedohrát. Vyhrát, prohrát.

Začali jsme líně, přesto první gólová akce z 10´proběhla velmi svižně. Parádní náběh Tymočka rychlou přihrávkou zvýraznil Zizzé, Tymočko excelentně nacentroval a precizně hlavou skóroval Musil. (1:0) Pak jsme předváděli hru, chceme prohrát. Smíchov hrál velmi dobře na míči a chtěl se hýbat, nám se příliš nechtělo. I jsme dost pálili šance.

A tak přišlo po důrazu ve vápně k vyrovnání. (1:1) Zbytek poločasu měli iniciativu hosté. Přesto jsme poločas nakonec dokázali vyhrát. Dobře hrající Kolja si naběhl na přímý kop ze zadních pozic a z úhlu dotlačil míč do sítě. (2:1).

Druhý poločas jsme se opět vrátili k línému fotbalu. Pokud jsme se rozběhli, tak stejně hostující stoper zakřičel ofsajd. A pokud náhodou někdo přitvrdil muziku, tak se ozval zase hostující kapitán, který měl rvavou náladu. V průběhu druhého poločasu jsme odskočili o další branky. Nejdříve se krásně trefil Křepinský (3:1) Pak se dočkal i Zizzé, který se tentokrát v zápase spíše trápil.

Po několikáté mu však nabil Musil a nakonec i Zizzé mohl slavit branku. (4:1) V závěru zápasu jsme dopřáli soupeři trestný kop, který přízemní střelou zužitkoval v branku. (4:2) Zbývá tedy otázka, spokojenost nebo nespokojenost?

Příští zápas sehrajeme v pondělí 18. května od 18. 30 hodin.

Branky SKS: 10´Musil, 43´Tymočko, 62´Křepinský, 71´Zizzé

Sestava SKS: Pospíchal – Tymočko, Novák, M. Kašpar, Trhlík, - Kopsa, Pačanda, Hloušek, Křepinský – Petr Musil, Zizzé (Vojta, Barták)