Sokol Nebušice - O35 5:3 (2:2)

Nebusice„Zelená je tráva, a hlavně úplně jiná než ta umělá“ - Poprvé v tomto roce na přírodní trávě. Dlouho nekosené. Ukopnout míč na pár metrů = obrovský terén. K tomu pořádná dávka vedra a nepřílišná ochota se nějak extra hýbat.

Přesto jsme začali dobře. Respektive Roman Vacula začal dobře. A v prvních patnácti minutách si připravil a úspěšně zakončil dvě akce. (0:1, 0:2) Tento vývoj nám příliš nepřál, protože jsme zcela přestali běhat s vědomím dvou rychlých gólů. Soupeř naopak ožil a my jsme začali být horším týmem. Nedařilo se tentokrát téměř nikomu. V obraně jsme nestíhali, v záloze nás přehrávali a v útoku jsme působili neschopně. Soupeř hrál jednoduše dlouhý nákop na pravé křídlo, kde měli rychlého a hbitého útočníka, který nám bohužel zatápěl. Poločas jsme neudrželi, z pokutového kopu již Nebušice srovnali na 2:2.

Druhý poločas jsme chtěli zlepšit pohyb i hru. Neúspěšně, bylo to naopak horší a soupeř toho využil. Během chvíle jsme prohrávali o dvě branky. (4:2) Až v posledních čtvrthodince jsme zlepšili hru dopředu. Dostali jsme se i ke snížení. Petr Musil vymyslel jednoduchý gól pro Zizzého (4:3) Poslední minuty jsme hráli vabank a soupeř nás dokázal ještě jednou ztrestat. Velmi špatné utkání jsme v Nebušicích nezvládli ani výsledkově a připsali si druhou porážku v řadě.

Branky SKS: 4´+ 12´ Vacula, 76´ Zizzé

Sestava SKS: Pospíchal – Tymočko, Novák, M. Kašpar, Trhlík, - Kopsa, Vacula, Petr Musil - Zizzé, Melounek (Vojta)

(Zizzé)