O35 – FC Přední Kopanina 4:3 (1:2)

Kopanina„Obrat na hospodu jako zamlada“ - Po letech jsme si mohli zahrát na naší přírodní trávě. Soupeře jsme k tomu měli velmi kvalitního, městského rivala z Přední Kopaniny. Utkání také začalo ve vysokém a kvalitním tempu.

Přestože jsme měli několik slibných akcí na začátku, byl to soupeř, který poprvé skóroval. Radek při své výšce nedosáhl na lobovaný dlouhý střelecký pokus. (0:1). Přesto jsme v úsilí neustali a aktivitu navýšil pozdě příchozí Melounek, po jeho akci soupeř Melounka fauloval ve vápně a my, respektive Zdeněk Kopsa, kopal pokutový kop. Samozřejmě úspěšně. (1:1) V závěru poločasu jsme nechali volnou pravou stranu a přesný centr do vápna Kopanina dokázala zužitkovat. (1:2)

Druhý poločas jsme začali aktivně, přesto se hrál oboustranně slušný zápas, kde si šance vytvářely oba týmy. My jsme sice šance měli větší, leč jsme v koncovce selhávali. To zlomil až trenér a kapitán Miloš Novák. Nechal se zdravě vyhecovat a při rohovém kopu se vymrštil nad všechny hlavy , tím se dostal k míči a svou hlavičku nekompromisně umístil k tyči, míč zacinkal o tyč a skončil v brance. (2:2)

Nová energie nám přidala na aktivitě a v zápase jsme převzali dominantní taktovku. Druhá půle byla také tzv. na hospodu, a nám se podařilo jako zamlada opětovně na hospodu dokonat obrat v utkání. Telepatická domluva Pačandy jako nahrávače a náběh a koncovka Zizzého znamenala vedení v zápase. (3:2). Bohužel jsme opět chybovali v obraně. Střelu z velkého úhlu gólman Radek nevyhodnotil správně a příliš brzy šel na zem, zatímco střela naopak nahoru pod břevno a bylo srovnáno. (3:3). Přesto vůle po vítězství zůstala a tu nakonec naplnil Petr Musil. Kombinace Zizzého, výborně hrající Melounka a tradiční sólo Musila, kdy obešel i brankáře a míč mu tentokrát nestihl utéci, takže ho nasměroval do sítě, znamenal v konečném součtu vítězství. (4:3)

Po dvou porážkách jsme dokázali opět zvítězit a předvedená hra byla rovněž opět povzbuzujícím příslibem k poslednímu zápasu této sezóny. Ten se uskuteční v pondělí 15. 6. Od 18.30 na hřišti v Hostivicích.

Branky SKS: 30´ Kopsa, 69´Novák, 76´Zizzé, 87´ Musil

Sestava SKS: Radek – Tymočko, Novák, M. Kašpar, Trhlík, - Kopsa, Vacula, Pačanda, Petr Musil - Zizzé, Melounek (Vojta, Hloušek, Křepinský)

(Zizzé)

FANSHOP