SK Hostivice - O35 1:7 (1:2)

kopacka„Jackpot naruby“ - K poslednímu zápasu sezóny jsme přijeli na přírodní trávu do Hostivic. Přivítalo nás pořádně široké letiště. Od začátku však bylo patrné, že ani my, ani soupeř nehodlá předvádět atletickou zlatou tretru. Už v 7´ minutě jsme se dostali do vedení.

Centr Vaculy na zadní tyč zastihl Křepinského v plném náběhu tak štastně, že se míč od jeho kolena dostal prudce a nekompromisně do sítě. (0:1). O něco málo pohyblivější jsme byli my, za což jsme ve 12´sklidili další odměnu. Zizzé ve vápně přiklepl Hlouškovi a ten mířil do levého horního rohu. (0:2) Pak se však u nás opět objevila pohodlnost jako v Nebušicích a my přestali běhat. Přesto Kopsa trefil břevno, dvakrát nám chyběl kousek ke gólové hlavičce. Ve 30´jsme si však nechali uniknout hned trojici hráčů a Ti svůj brejk dovedli ke snížení. (1:2)

O přestávce trenér Novák pustil na nás pořádně ledovou sprchu, dost nám vyčinil a udělil jasné pokyny, že se hra i pohyb musí zlepšit. A jak řekl, tak bylo. Natlačili jsme se na rozehrávající obranu a díky dobrému napadání jsme soupeře dostali pod tlak. Hned několik šancí jsme si vypracovali. Nejdříve Zizzé spálil jasnou šanci po skvělém pasu Kopsy, když po kličce brankáři mu míč utekl. Poté však předvedl své sólo středem Vacula, sám si ho také zakončil a my opět gólově odskočili. (1:3). Pak Míla Novák vyhlásit JACkPOT. Kdo dá poslední gól sezóny, dá do banku 1000 korun. Jasně jackpot tak trochu naruby. Proč motivovat ke gólu? Zkušení harcovníci ihned přizpůsobili svou hru nastoleným podmínkám. Nová akvizice z Krkonoš Lukáš Doležal se dvakrát zastřelovala z dálky. To letité střešovické akvizice se nezastřelovali ani trošičku. Kopsa trefil přesnou tyč. Pačanda trefil tyče hned dvě. V 65´si na pas Kopsy zaběhl Zizzé a levačkou pohodlně rozehrál tisícovou ruletu. (1:4) . Svým tradičním sólem o pět minut později vysvobodil Petr Musil. (1:5). V 72´si na další pas, tentokrát Hlouška, naběhl Zizzé a přehodil brankáře. (1:6). V 85´ se do útoku pustil sám kapitán a trenér a majitel kasina Novák, ocitl se sám před brankářem a svou dělovku umístil schválně do náručí gólmana, žel ten míč neudržel a opět ho přisunul k Novákovi a ten tentokrát velmi nerad ho kopl do branky, čímž sám sobě vyhrál jackpot. (1:7) Nicméně co do symboliky velmi podařené poslední utkání sezóny. Soupeř po brankách odpadl, rozhodčí nakonec ukončil zápas o něco dřív. Odměnou nám byla brzká malinovka a spokojenost s výhrou.

Věříme, že v nadcházející sezóně se opět budeme setkávat a tím i rozdávat střešovickou fotbalovou radost.

Branky SKS: 7´ Křepinský, 12´Hloušek, 56´Vacula, 65´+ 72´ Zizzé, 70´ Petr Musil, 85´Novák

Sestava SKS: Ondra Pospíchal – Tymočko, Novák, Věchtík, Trhlík, - Hloušek, Vacula, Pačanda, Křepinský - Zizzé, Kopsa (Petr Musil, Lukáš Doležal, Barták)

(Zizzé)