NEJBLIŽŠÍ UTKÁNÍ
Miškovice - MB (hř.Miškovice) Sobota 08.08. 16:00
Aritma Praha - U19 (hř.Aritma) Sobota 08.08. 14:00
Aktuality

Tým Kopsa jr. - Tým Melounek jr. 8:4

nejstrelecDokopná gardy O35 - V sobotu 20. června se odpoledne ve Střešovicích uzavřela sezóna gardy 035. Proti sobě nastoupily výběry, které příznačně vedly budoucí mladé hvězdy SKS. Tým Melounka juniora měl zpočátku převahu a brzy se ujal vedení.


Tým Kopsy juniora se dlouho zahříval a především často překopával branku. Dlouho se držel vyrovnaný stav, až v samotném závěru se skóre rozhýbalo. Zatímco Melounek junior posílal jeden ostrý centr za druhým a byl výraznou postavou svého týmu, exhibiční zápas nakonec na sebe strhl Kopsa junior. Ten totiž v posledních deseti minutách zkompletoval hattrick a měl lví podíl na tom, že jeho výběr nakonec deklasoval soupeře vysokým rozdílem 8:4. Podstatné však bylo závěrečné posezení u selátka a vyhodnocení celé sezóny a příjemná atmosféra.

Exhibiční branky: Kopsa jr. 3, Musil 2, Zizzé, Martínek, Křepinský+Vacula (OG) - Melounek st. 2, Křepinský, Novák

Součástí dokopné bylo též vyhlášení anket v několika kategorií. Zde jsou výsledky:

Nejlepší atlet 035 – se zcela zaslouženě stal Tymočko alias KOLJA! Pro zajímavost, ve 14 utkáních naběhal něco mezi 200 až 1000 km.

Nejlepší hráč O35 – po zákulisních úpravách, diplomatických jednání a spočítání příspěvků dostaly finální výsledky následující podobu:
1. místo: Fanda Melounek 3 894 778 hlasů

2. místo: Zizzé 235 455,5 hlasů

3. místo: Martin Pačanda 235 455 hlasů

 

Největší osobnost SKS 035, což je zlatá nejvyšší kategorie byla tentokrát velmi napínavá. Organizátoři do této kategorie nominovali trenéra Miloše Nováka, dále kapitána O35 Miloše Nováka a nakonec vedoucího týmu Miloše Nováka. Po napínavé tajné volbě nakonec těsným rozdílem zvítězil trenér, kapitán a vedoucí týmu v jednom Miloš Novák, v bulváru známý pod přezdívkou král Ledovous.

 

V příští sezóně věřím, že garda bude dál rozdávat fotbalovou radost střešovického fotbalu, snad se sejdeme již v září v plné sestavě.

 

Děkujeme všem skalním fanouškům, vážíme si Vaší podpory. Krásné SKS léto.

(Zizzé)

FANSHOP

Snapback

ČEPICE - SNAPBACK

600 Kč

Zakoupit

Silikonový náramek

Silikonový náramek

50 Kč

Zakoupit

Dres

DRES

750 Kč

Zakoupit

Brýle

Brýle

120 Kč

Zakoupit

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY