O35 - M'C' 3:7 (1:3)

SKS 1911„V září zatím nezáří“. První zápas nové sezóny se odehrál v pátek 4. září. Původním soupeřem měla být Chýně, poté soupeř z Řeporyjí. Nakonec se stará garda utkala s vlastní juniorkou, která toto utkání měla jako poslední prověrku před mistrovským utkáním.

Dvouměsíční půst pro gardu neměl příznak nažhavení, ale spíše ospalosti. Hned v úvodu jsme vyrobili pro mládežníky šanci, která díky teči Nováka měla gólové parametry. (0:1) V 15´se skóre měnilo podruhé. Dave se parádně opřel do míče a vymetl horní roh. (0:2) O tom, že garda teprve přechází z prázdninového provozu, ukázala 20´. Křepinský nedůrazně přihrál brankáři a byl z toho snadný třetí gól. (0:3). Až v závěru poločasu garda srovnala krok a dokázala i skórovat. Rychlý brejk po centru ze strany proměnil akrobaticky Martínek. (1:3).

Do druhého poločasu chtěla garda zvýšit svou aktivitu, vytáhnout výše presování. Jenže i juniorka zrychlila svůj pohyb a jasně na hřišti dominovala. Svým důrazem přidala čtvrtou i pátou branku a bylo rozhodnuto. (1:4, 1:5) První zápas nevyšel podle představ znovu zvoleného hrajícího trenéra Nováka, v 62´to bylo s gardou už na ručník, když inkasovali pošesté. Možná juniorka polevila, ale koncovku zápasu zase převzala taktovku garda. Nejdříve jen hrozila. Dvakrát byl vybídnut ke skórování Zizzé. Nezužitkoval ani pas Kopsy, ani přihrávku Martínka.

Po chybě obrany mu do třetice předložil pobídku Křepinský a Zizzé snížil. (2:6). V 74´ opět garda využila chyby v obraně a Zizzé opět trestal. (3:6) Vzápětí však Obermajer zastavil choutky gardy na výraznější snížení. (3:7) Garda zahájila porážkou, naopak juniorce příprava vyšla. Příští zápas sehrajeme v pátek 18. září od 19.00 proti Přední Kopanině. Snad 18. září bude garda zářit.

Branky O35: 33 Martínek, 67 + 74 Zizzé

Sestava O35: Ondra Pospíchal – Tymočko, Novák, Kašpar, Křepinský, - Kopsa, Hloušek, Pačanda, Vodrážka - Zizzé, Martínek
(Věchtík, Barták, Petr Musil, Melounek, Vojta)

(Zizzé)