O35 – Čechie Smíchov 5:1 (2:1)

osvetleniKdyž brankář střílí gól zády - Pro změnu v pondělní večer jsme se střetli s týmem Čechie Smíchov. Trenér Novák ze zdravotních důvodů zůstal opět na lavičce jako nehrající kapitán. Úvod zápasu se mu musel líbit, stejně tak i Dannymu Klírovi, který hned v úvodu mohl vidět první útočnou akci Střešovic a hned akci gólovou.

Melounek u laviček převzal míč, a ideálně nabídl Zizzému přihrávku do sólového úniku. Mohl bych napsat, že Zizzé měl s koncovkou problémy, ale neměl. Bezpečně umístil k tyči. (1:0). Ve slušném tempu na obou stranách pokračoval zápas, který v 16´ opět vyvolal gólové ovace. Na rohový kop Kopsy si perfektně vyskočil Michal Kašpar a důrazně hlavou zakončil. (2:0)

Tím tempo Střešovic notně ovadlo a iniciativu převzala Čechie. My jsme hodně kazili rozehru, vzadu jsme si zbytečně komplikovali život, chyběl pohyb, náběh útočníků a soupeř diktoval hru. Ve 28´navíc dokázal kuriózně snížit. Opět velmi dobře chytající Štěpán Paulík vytáhl bravurní zákrok proti dalekonosné střele. Střelu konečky prstů vytlačil na břevno tak nešťastně, že odražený míč se od jeho zad opět odrazil do sítě. Smolný okamžik. (2:1) Gól nás neprobral, naopak Štěpán dál musel krotit několik horkých bramborů.

Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Velice nás zlobil útočník Čechie, který nám hned třikrát utekl, jenže pokaždé ztroskotal na Štěpánovi. My jsme paradoxně však byli velmi produktivní. Nejdřív si Zizzé vyzkoušel střelu z dálky, mířil těsně nad, aby o pár minut později vyslal další střelu z dálky, která však už doplachtila do brány. Sice mířil po zemi k tyči a trefil prostředek brány, jenže střela šla až k břevnu, kam brankář nedosáhl. (3:1)

O pět minut později vymyslel druhou gólovou přihrávku Melounek. Parádně prostrčil míč mezi třemi hráči na Petra Musila a ten zachoval chladnou hlavu. (4:1) Zápas se opět už jen dohrával. Střešovická garda-mašina zatím výsledkově šlape. Ke kosmetické korekci skóre v náš prospěch přispěl svým centrem Jirka Křepinský, ten si totiž obránci srazili do vlastní sítě sami. (5:1)

Příští zápas hrajeme v pátek 23. 10. Od 19 hodin proti Hostivicím.

Branky SKS O35: 6´ + 61´ Zizzé, 16´Michal Kašpar, 66´Petr Musil, 75´ (OG) Křepinský

Sestava SKS: Štěpán Paulík – Tymočko, Kašpar M., Věchtík, Trhlík, - Petr Musil, Vacula, Pačanda, Kopsa, - Melounek, Zizzé (Vojta, Barták, Křepinský)

(Zizzé)