O35 – Hostivice 5:2 (4:1)

mic nikePůlka půlky - Úvod zápasu s Hostivicemi začal v enormním tempu. Vodopád útočných akcí z naší strany také přinesl ovoce. Sklizeň si vzal na starost Melounek. Už v 5´zakroutil k tyči svůj volný kop. (1:0) Pak Zizzé vyslal elegantně do obrovské šance Pačandu, ten však neuspěl, stejně jako Zizzé po důvtipné přihrávce Melounka.

Ve 12´ vzal střeleckou zodpovědnost na sebe opět Melounek, nasadil brankáři svůj blafák. (2:0) Ve 20´jsme však byli nepozorní v obraně a před velkým vápnem jsme nechali střelci dostatek místa i času. (2:1) Vzápětí se prosadila osa Zizzé, Pačanda, Melounek, ten byl na konci této pohledné akce a dovršil svůj hattrick .(3:1)

V tomto zápase křtila garda nové puma dresy, někteří měli své osobní číslo i jmenovku. Proto dorazilo i dostatek hráčů na tento zápas. V půlce půlky vystřídalo hned pět hráčů a tím skončila velmi pohledná střešovická půlka půlky. Opadla aktivita, ubralo se na pohybu a taktovku pomalu začali přebírat Hostivičtí. V závěru prvního poločasu je však zaskočil svou vydařenou a velmi přesnou střelou do horního růžku branky Petr Musil. (4:1)

Navázat na úvod zápasu se nám ve druhém poločase nepodařilo. Naopak. Hráli jsme hůř a hůř. Velké množství nepřesných přihrávek, nakopávané míče, které nikdo nebyl schopný doběhnout. Situace jsme řešili co nejsložitějším způsobem. Útočná podpora minimální. Řešení finálních fází útoků katastrofické. A soupeř s postupujícím časem hrál lépe a lépe.

Přestože Melounek v tomto zápase vsítil hattrick, což je jasný signál toho, že tento zápas prožíval v příjemném rozpoložení, ve druhém poločase skřípal zuby. Téměř se nedotkl míče. V některých chvílích jsme byli jako jankovití vykutálení hoši, kterým se klepou kolena, když na ně letí míč, občas alibisti, kteří se raději zbaví míče, než něco kloudného vymyslet. Zaslouženě jsme inkasovali a naštěstí jsme velmi brzy zareagovali, protože Hostivice se nadechovali ke zvratu.(4:2)

Melounkem zahraný rohový kop prošel napříč malým vápnem až k Romanovi Martínkovi a ten už to měl jednoduché. (5:2) Pak už přibyly jen emoce. Začalo se jiskřit a ostřit. Jakoby nové dresy v nás probouzeli super-fotbalisty, kteří to musí soupeři i slovně dokazovat. Mnoho zbytečných provokací z naší strany. Úplně nás to odvedlo od fotbalu. V závěru zápasu jsme ještě zahrávali pokutový kop, ten však překvapivě Kopsovi skvěle vystihl Hostivický brankář, čímž předvedl možná nejlepší zákrok zápasu. Škoda, že hrajeme vždy jen určitou část zápasu. Hrajeme pro radost z fotbalu, ne z povinnosti, jsme rádi, že máme s kým hrát, nechceme se nad nikoho povyšovat, možná by to mohlo být občas poznat i na hřišti.

Příští zápas hrajeme v pondělí 9. listopadu od 19 hodin proti Nebušicím.

Branky SKS O35: 5´+ 12´+ 23´ Melounek, 44´Musil, 61´Martínek

Sestava SKS: Prokop Radek – Tymočko, Novák, Věchtík, Trhlík, - Křepinský, Hloušek, Pačanda, Kopsa, - Melounek, Zizzé (Vojta Horáček, Barták, Musil, Martínek, Vodrážka)

(Zizzé)

FANSHOP