O35 – FC Přední Kopanina 1:5 (1:2)

KopaninaZadrhnutý motorák - Vstup do roku 2016 se nám fakt nepovedl. Druhý zápas, druhá porážka. Navíc tato porážka byla od nás na ručník. Jestliže minulý zápas to skřípalo, v zápase s Kopaninou se to úplně zadrhlo. Je pravdou, že jsme se sešli, nesešli.

Objevili se dřívější hvězdy jako třeba Šimberský, do sestavy naskočil opět Křepinský, Barták i Vojta Horáček, vypomohl nám i Radek Zuzák. Naopak chyběla celá plejáda hráčů jako Kašpar, Tymočko, Hloušek, Pačanda, Martínek, Melounek.

Už ve 4´minutě jsme prohrávali, velmi rychle jsme umožnili soupeři dostat se do vyložené šance, soupeř si narazil míč o Křepinského genitálie, ten z logických důvodů přestal hrát a Kopanina nezaváhala a šanci využila.(0:1) Přesto jsme na tento gól dokázali v 18´zareagovat. Drzý průnik po levé straně provedl Petr Musil na jeho centr se dostavil Zizzé a skóre srovnal. (1:1)

Pak jsme díky Petrovi Musilovi se ještě několikrát ocitli v dobré šanci, jenže jsme šanci nevyužili. V závěru prvního poločasu si Kopanina vzala vedení zpět, tvrdou střelu z dálky nejprve brankář vyrazil, na dorážku z blízka už neměl nárok. (1:2)

Ve druhém poločase se motorák a lá garda nezadrhl. On se totiž už ani nerozjel. Došlo palivo. Zmizely koleje. Ztratil se strojvedoucí, rozpojily se vagóny. Soupeř byl běhavější, fotbalovější, nápaditější, agresivnější, lepší. Po narážce ve středu hřiště se za naši obranu pohodlně dostala Kopanina do samostatného brejku. (1:3)

V dalším momentu náš brankář neudržel v náručí míč a soupeř svým důrazem získal další zářez. V závěru vše podtrhl úspěšně provedeným trestným kopem Cigánek. (1:5)

Nic naplat, inkasovali jsme KO. A odstartovali sérii porážek. Snad se nám ji brzy podaří utnout a náš motoráček znovu nahodíme.

Branky SKS O35: 18´ Zizzé

Další utkání odehrajeme v pátek 29. dubna od 18.30 hodin v Berouně.