Sokol Nebušice - O35 2:4 (2:0)

908[1]Renovace motoráku. Vylepšení, nové jízdní vlastnosti, silnější motor a kvalitní výkon. To byl příslib po zápase v Berouně od týmu O35. V letošní sezóně se střešovický motorák ne a ne pořádně rozjet. Zkušební jízda toho renovovaného v Nebušicích první poločas pořádně drhla.

Nedařilo se nám nic kloudného. Přestože jsme se dostali do nadějných akcí, selhávali jsme ve finálové přihrávce, respektive jsme ji často nestihli uskutečnit. Naopak domácí nás poměrně snadno dvakrát vytrestali.

V poločasové přestávce jsme se však kousli a motor nakonec nahodili. A podařil se nám velmi slušný obrat. Nejdřív přesvědčivou střelou po přihrávce Kopsy snížil Musil. (2:1) V 65´se centr Musila dostal k Tymočkovi a ten zblízka vyrovnal. (2:2). Další zářez si připsal opět Musil, když musel proměnit sólový nájezd.

Obešel brankáře a dokonal. (2:3) Podařený výkon nakonec korunoval Kopsa ze značky pokutového kopu. (2:4). Když ten náš motoráček nahodíme, pak je to i docela koukatelná jízda. Jenže…je tam to když.

Příští zápas odehrajeme v pátek 27. 5. od 18.30 v Hostivicích.

Branky: 54´+ 72´ Musil, 65´Tymočko, 76´Kopsa (pk)

zizze

FANSHOP