Hostivice - O35 7:2 (1:1)

tycka sitMotorák do šrotu. V Hostivicích jsme chtěli i bez některých hráčů hned v úvodu nahodit ten náš motorák a trochu to rozjet. Jenže vedro i velké hřiště bylo tak nějak proti. Nikomu se moc nechtělo běhat. Přihrávka nám nešla ani na krátkou vzdálenost.

Opory týmu neměli svůj den a nebo zcela chyběli a prostě se tak nějak vše sešlo a zadrhlo. Přesto jsme se ujali vedení, po spálené šanci Zizzého, který uklízel svou střelu k tyči tak přesně, že trefil právě tu tyč, se prosadil nečekanou střelou z úhlu Vodrážka. (0:1).

Pak už na dlouhou dobu padali góly jen do střešovické branky. V poločase jsme ještě remizovali 1:1. Restartovat mašinu do druhého poločasu jako v Nebušicích se však nepodařilo. Naopak, jeden, druhý, třetí, čtvrtý i pátý gól víceméně docílili domácí podobně. Stačilo rychleji popoběhnout.

Nám se pohyb vůbec nedařil. Ani do útoku se nám příliš nevedlo. Velmi aktivní byl Sýra a paradoxně se i nejlépe hýbal, i když…Zizzé pak ještě zacinkal vysokým dloubákem na břevno, ale ani jeho výkon nebyl hodný pamatování. Prostě tahle mašina se v Hostivicích zavařila. Po sedmibrankovém přídělu upravil finální skóre ještě Sýra z pokutového kopu. Takhle jsme zralý fakt do šrotu. Nic naplat, musíme ještě zvládnout jedno utkání, snad v lepším rozpoložení a přes léto se pokusíme nalézt formu.

Další utkání sehrajeme v pátek 10. června s Ruzyní.

Branky: 21´Vodrážka, 78´ Syrový (pk)