O35 - FK Semice 0:5 (0:1)

kopackaNo jo no… Druhý zápas se gardě příliš nevyvedl. Soupeř byl fotbalovější, pohyblivější a chtěl. My jsme působili unaveně, hráli jsme strašně široce a nabízeli soupeři snadné průchody středem hřiště. Tentokrát jsme neměli ani příliš šancí.


Hlavička Zizzého do protipohybu brankáře by byla skvělým řešením za předpokladu, že by se brankář chtěl přesouvat. Horáček se dokázal dostat hned do dvou šancí, ale ani jemu nepřálo střelecké štěstí. Melounek se příliš brzy zranil, aby mohl potrápit soupeřovu obranu.

Soupeř nás zejména ve druhém poločase válcoval a výsledek 5:0 je pro nás milosrdný. No jo no….příště snad zase my…

Sestava SKS: Prokop – Tymočko, Věchtík, Zuzák, Trhlík – Petr Musil, Pačanda, Kopsa, Vodrážka – Melounek, Zizzé (nastoupili Horáček, Křepínský )
Trenér: Miloš Novák

zizze

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY